Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A8-as Audit vagy Volkswagen...

A8-as Audit vagy Volkswagen Phaetont érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiket nagyon érdemes megvenni.
2023. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

A8-at, de azt is max. 1-2 évesen.


Phaetont már rég nem gyártják, így abból csak lerúgott pénztemetőket kapsz.

2023. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az új autókat az érintőkijelző miatt. 2015 előttit akarok mindenképpen.
2023. jan. 20. 18:06
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
phaeton én ezt vettem és imádom , el is vittem átvizsgálni és nem ért csalódás https://www.youtube.com/watch?v=MELPW1_9Igk&t=1678s
2023. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A8, szerintem szebb forma kívül belül. A 4.2tdi-re meg ha vigyáztak akkor elpusztíthatatlan.
2023. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekünk volt Phaeton, 2009-es már a ledes fényszóróval, 3.0 TDI, megvigyázott keveset futott, akkor volt 7 éves.


Egy nagyjából egy idős, szintén 3.0 TDI Audi A6-ot váltott, de hiába voltunk anyagilag elég jó helyzetben a fenntartásához, még így is inkább eladtuk egy év után. Valami elektronikai hiba mindig volt vele, ritka volt hogy a nagyon sok extra közül valamelyikkel ne legyen épp probléma, a szervizdíjak pedig valami elképesztőek voltak még az A6-hoz képest is. Amikor aztán a futóművel lett gondja, és még 1,2 millió forint után is kicsit húzott és a harmadik helyen tudták csak rendesen beállítani, akkor ment a háztól.


Ezek a cuccok addig nagyon jók, amíg te veszed meg újonnan és leváltod 5 év után vagy hamarabb. Utána is nagyon jó amikor jó, de a fél életed ráköltöd és mindig benned van az érzés még ha van is rá pénzed, hogy na vajon most mi fog benne elszállni - ez pedig annyit ront a minőségérzeten, hogy akkor már jobban jársz egy kategóriával lejjebb. Nekem ez a tapasztalatom.

2023. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Phaeton alapvetően kívánatos mint autó, de nagy pénztemető az akocsi, ráadásul mivel egy VW, így presztízse nem Audi szintű, és pénztemető is, de amúgy nagyon jó kocsi, ha nincs éppen baja.


Audi A8 szerintem a 2012-2014 es modellek még szebbek voltak a mai A8 asoknál. Irtó jól nézett ki szemből az a cikkcakkos LED füzér, kicsi kockaszerű led testekből, meg a facelift utáni (2014) es kocsi elje is, de alapvetően nekem a facelift előttiek jobban tetszettek azokkal a cikkcakkos négyzet szerűségekből álló LED füzérekkel és a kocsi belül is gyönyörű, pedig a német prémiumok közül Merci párti vagyok, sokkal inkább S Merci, mint Audi A8, de azok a régebbi A8 ak gyönyörűek kívül belül, vagy csak voltak.


De ettől még hacsak nem tudod lazán kiperkálni az A8 at, akkor nem éri meg a kocsi, annak a tengernyi pénznek van jobb helye is.

2023. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Phaetont nem olcsóbb fenntartani, mivel “csak egy VW”?
2023. jan. 20. 20:10
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, a technika benne az A8 és az akkori Bentley Continental közeli rokona.
2023. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező hát miért nem nézed meg a 4. viedót, elég sok mindent elmondanak ott.

Nekem akkor se kellene ha ingyen adnák csak járjak vele..

Az is 3.7 milla lett az árajánlat a javításra.

2023. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!