Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki tudatosan vesz használt...

Aki tudatosan vesz használt autót az hogyan is csinálja?

Figyelt kérdés
Tehát gondolom először carvertical(ha az okés), utána pedig egy avalon féle vizsgasor és akkor már jók vagyunk? Valamint kell-e külön kasztnis is? Mert ugye ha van is valamennyi rozsda azt gondolom ő fogja tudni megmondani, hogy mennyire jelentéktelen vagy pont, hogy előrehaladott a folyamat.

2023. jan. 26. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D :D

Kárvertikál? hagyjuk!!! :D :D :D


Odamentem, megnéztem, megállapítottam hogy szar, és megvettem :D :D :D

2023. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sem mindegy, hogy 500 ezer vagy 5 milliós autót nézünk. 500 ezresnél elég, ha van rajta műszaki, nem rohadt és általánosan jó állapotban van (értsd: a motor szépen indul, jár, nem füstöl, váltó nem akad, futómű nem akar kiszakadni a helyéről)
2023. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül ügyfélkapus lekérdezést csináltam, semmi mást sem.
2023. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2es! Persze minden relatív. 3millió az egyik típusnak az alja míg másiknak a kínálat teteje.
2023. jan. 26. 16:39
 5/13 hypno ***** válasza:

1. Eldöntöd, hogy kb mennyi pénzed van a ddologra

2. Eldöntöd, hogy nagyjából milyen autót akarsz (kicsi, nagy, kombi, sedan, dízel, benzines, meg hasonlók)

3. Ha van rendszáma az ügyfélkapun elindítasz egy ADATIGÉNYLÉSt A JÁRMŰ SZOLGÁLTATÁSI PLATFORMON. Ha itt megnyugtatónak találod amit találsz, akkor jöhet egy olyan ember segítsége, aki ért pár dologhoz.


Én így csinálnám.

2023. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak olyan vállalkozók, akik ezt profin űzik. elmennek autóvásárlásnál segíteni. A Totalcar.hu-n találsz erre megfelelő embert, aki ért is hozzá. Megéri az a néhány tízezer "veszteség" a sokszázezres bukás helyett.
2023. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyilván nem vásárolunk a kínálat aljáról. Szóval neked máris csak egy opciód maradt.

Egyébként megyek megnézem, előszűrök. Aztán szerelővel is. Közben megnézem a carvertical-t és kész.

2023. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

carvertical, avalon, ügyfélkapus adatigénylési platform, márkaszervizes-szerelő, bla-bla-bla.

Drágáim, az agyatokra ment a digitális XXI-század?


Van egy eladó autó, ha tetszik, és van rá pénzem, akkor megveszem "oszt jónapot". :D

2023. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 ezek elhiszik.. érdemes megnézni a kopasz videóját a kárvertikálról. :D :D


az avalon meg hagyjuk, majd minden utolsó hajdúbihari zsákfaluból felhordod hozzájuk a kinézett kocsit? :D :D

2023. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9es! Akkor mit javasolsz?
2023. jan. 27. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!