Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 330d kiírt dpf el milyen...

Bmw 330d kiírt dpf el milyen városban?

Figyelt kérdés
Sziasztok gondolkozok e92 bmw ben és szeretem a dízeleket, de szinte csak városban járok. Viszont hallottam hogy ha leszedem a dpf et akkor nem tesz rosszat neki a városi használat annyira (egyébként 330d re gondoltam).

#Dízel városban #Dpf kiírás
2023. jan. 31. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Városba nincs is jobb választás, mint egy 3 literes turbódiesel.
2023. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Szeresd meg a rendes autókat. :D
2023. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írod ki a dpf-et, ha a turbót ugyanúgy gallyra vághatod a helytelen városi használattal. A lerakódott koksz pedig még csak ráadás.
2023. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Arról nem is beszélve hogy a műszakitól is búcsúzhatsz, majd új dpf felszerelve viheted a szlengben úgynevezett kpm-vizsgára.
2023. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van, szarjuk csak telibe az összes embert, aki helyette telibe szagolhatja a dízelfüstöt, dehát neked nem fog cserébe tönkremenni a BMW. Sounds like a deal, huh?
2023. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont egy E92-nél láttam a következőt Ausztriában: a rendőr benéz a motortérbe, látja hogy a DPF-nél (E92-nél belátni a motor mellett) valami nem okés. Megkéri a sofőrt hogy nyomjon egy kövér gázt. A kocsi nyom egy feketés füstfelhőt, a rendőr leszerelteti a rendszámot a forgalmit elveszi és mondja hogy viszont látásra, teljesen gyárira visszaállított és szinte hibátlan kocsival kérjük szépen jelenjen meg szigorított műszaki vizsgán.

És törvényileg ilyet nálunk is lehet, ha bele futsz egy környezetvédelmi ellenőrzésbe könnyen meglehet a baj. És akkor veheted bele a jelenleg 630ezres gyári új részecskeszűrőt.

2023. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És remélem elmész két saroknyi távot és leállítod az autót
2023. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen dízelmotornál a DPF-el van a legkisebb gond városi használat mellett. Turbó, injektorok, nagynyomású, egyik sem szereti a rövid városi távokat.
2023. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!