Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hülye vagyok ha valamennyivel...

Hülye vagyok ha valamennyivel drágábban ragaszkodom autóvásárlásnál dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim mindig bűntudatban sodornak mert ragaszkodom egy két dologhoz pl kilométer állás,hogy amit nézzem autót 30000km van benne de hát ők a 100000km-est is megvennék mert az 500EFt al is olcsóbb én meg hülye dolgokhoz ragaszkodom mert ezek nem fontosak. Próbálok arra gondolni,hogy mások az igényeink meg,hogy nem más véleményére kéne hallgatnom vagy nem másnak kéne megfelelnem. Tudom az a mondjuk 500EFt nem kevés pénz.

2023. febr. 5. 18:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Aha szóval úgy akarod magadnak megtanítani, hogy "mások véleményére nem kéne hallgatnod", hogy feljössz GYK-ra és a mi véleményünket kérdezed ki. Logikus.


Te nem a mások véleményét akarod figyelmenkívül hagyni, hanem olyan emberek megerősítésére vársz, akik veled értenek egyet. Amúgy sem nagyon fogsz itt találni senkit, aki egyetért veled, de amúgy sem jó helyen jársz, mivel ez nem egy kérdés.

2023. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem km-t, hanem állapotot veszünk.

Te melyiket vennéd meg szívesebben: amibe 30 ezret városban tekertek, mentek 5 km-t hideg motorral, majd leállították, vagy amiben van 100 ezer, de azt pályán, meleg motorral tették bele?

2023. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2/


Tudtam,hogy ezt valaki írni fogja de az autó be lenne vizsgálva minden téren nem csak oda mennék és megvenném mert mondjuk kevés a kilométer benne.

2023. febr. 5. 18:27
 4/20 anonim ***** válasza:
#2 Nem mintha nem lenne igazad, de 30 ezer kilométernél ez az érvelés még gyenge. Ha arról van szó, hogy 150e vagy 200e, na ott már van létjogosultsága, de 30e kilométer alatt tulajdonképpen tök mindegy hogyan van használva, annyi alatt nem lehet tönkretenni. Annyi alatt a legrosszabb ami történhet az egy kis kokszosodás, amit egy tank 100-as benzin, meg egy kiadós pályázás rögtön meg is old.
2023. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az azért simán benne van a pakliban, hogy 100 ezerről tekerték vissza 30-ra, téged meg jól lehúznak +500 ezerrel ;)
2023. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4/


Mondjuk 1.4 turbo benzin motorral néztem az autót bár elméletileg ez a motor nem hajlamos a kokszosodásra

2023. febr. 5. 18:33
 7/20 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amikhez én is ragaszkodok akár drágábban is, de a km állás pont nem egy ilyen dolog.
2023. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7/


De itt most nem a kilométer óra állás az egyetlen dolog amihez ragaszkodom,az évjárat is 2018/10 ez is ár emelő tényező akkor a kilométer néztünk róla vizsga képeket adatokat kinti autó dde a képeken az alja is elég rendben van meg szinte majdnem full extrás első hátsó tolató radar,ülés fűtés,kormány fűtés meg minden finomság.Ha megyünk megnézni még egyszer át lesz nézetve az egész ától cettig.

2023. febr. 5. 22:31
 9/20 anonim ***** válasza:
Jó, hát engem ilyen baromságok nem érdekelnek. ABS, klíma legyen benne, az fontos, neadjisten usb/microsd lehetőség a magnón.
2023. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9/


Nekem se igényem konkrétan az ülés fűtés meg kormány fűtés de benne van,meg nem sima magnó van benne hanem érintő kijelzős egység.Én viszont használom a sebesség korlátozó elektronikát mert az is van benne meg használom a tolató radart is szóval nekem ezek is fontosak,de ez csak én vagyok.

2023. febr. 5. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!