Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fekfolyadek tartálya megrepe...

A fekfolyadek tartálya megrepedt a min-max jelzésnél, ezt van olyan ragasztó amivel megtudnám ragasztani? Vagy mindent feloldana a fekfoyladek?😕

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy új tartályt hozzá.
2023. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Új tartály. Fékkel nem játszunk. Elfolyik azt nézhetsz, hogy mit keresel az árokban.
2023. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet hegeszteni, de én is inkább cserélném. Különböző kötőanyagokat valószínűleg feloldja, ahogy mondod.
2023. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél bele egy új tartályt. Ragasztó anyagok zömét megmarja egy idő után és ott leszel ahol most, max nyersz vele pár napot talán. Hegeszteni még lehet de az sem lesz valami tartós főleg hosszútávon, az max addig jó ha nagyon kell az autó és csak pár nap múlva kerül sor a tartály cserére, de inkább ne is kockáztasd meg az ilyesféle barkácsolásokkal mert nem ér annyit az egész.
2023. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uhh, bocsanat azt elfelejtettem írni hogy ez motoron van, egy kis 50 ccm is yamahán. Egy kocsi elém fordult es ahogy elestem ugy megrepedt kicsit ott a kerek szintjelzonel,(akinek motorja van tudja miről beszélek)szabad szemmel nem is nagyon látni csak folyik belőle lassan. De gondolom a megoldás igy is ugyanaz lesz. Azért köszönöm mindenkinek.
2023. febr. 15. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!