Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon a 210-es...

Magyarországon a 210-es Mercedest miért szippantotta be egy az egyben egy bizonyos kultúra?

Figyelt kérdés

Pontosabban a "Kis Grófó és tükrön lógó rózsafüzér" csoport, érti aki érti:D

Szinte csak olyan típusú tulajnál látok ilyen kocsikat ütötten-kopottan, eddig életemben csak egy patika példányt láttam.

Ez miért van amúgy? A megosztó formája miatt nem kell a pénzes Merci rajongóknak mint youngtimer? Vagy mert annyira rohad és kevés az ép példány? Ebből kifolyólag meg gondolom azért kerül a tesókhoz mert fémhulladék áron meg lehet venni, aztán hajtják míg el nem porlad?



2023. febr. 17. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Így van, megosztó forma és úgy rohad mint semmi más. Ami már menthetetlen azt a tesók felvásárolják mert hát ők is tolni akarják a csillagot, amíg még tudja a kocsi.
2023. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Akinek kevés pénze megveszi a w124-et mert sokkal megbízhatóbb, akinek több van meg vesz w211, hasonló forma de az is megbízhatóbb autó.
2023. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
92%
A W210 mára gxakorlatilag kikopott az utakról.Elvétve látni már csak ,annak idejen volt belőle kismillió.Nyilván ami még van annak a bő 90%-a egy menthetetlen roncs fillérekért,ami pont jó kalányoséknak mert egy swift árából mégis csak csillag van az autó elején...az már más kérdés higy a belét a főldön húzza
2023. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert 80%a elrohadt az idő közben és ők vették meg egy swift áráért aohgy írja Brasco is.

Pedig nem volt egy rossz autó ameddig ki nem estél belőle.

2023. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Mert nagyon rozsdásodnak, emiatt nulla az értéke szó szerint. Amúgy vannak még szép példányok, én szoktam látni. És nem mind cigány. Meg közöttük is van aki nagyon vigyáz ezekre.
2023. febr. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
W210 volt nekem is a régi mazdák ahoz képest rozsdamentesek konkrétan a hátuljuk és a padló lemezt mint a rétes tészta úgy néz ki szinte mindegyiknek kivéve azokat amiket valaki felújjított viszont amikor kellet volna akkor nem volt értéke a kocsinak és így elpasszolták ezért 90%-ban a cigók kocsija olcsó és lehet mutogatni , hogy mercit hajtanak az már mellékes, hogy mindegyik bontószökevény .
2023. febr. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!