Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lesz új Volkswagen Phaeton...

Lesz új Volkswagen Phaeton vagy nem?

Figyelt kérdés
Van erről valami hivatalos infó?

2023. febr. 19. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában Európában nem. Kínában a Phideon még mindig fut, egy darabig fogják is gyártani, de az itteni piacon nem éri meg a VW-nek ekkora bárkát forgalmaznia.
2023. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem, de hát kinek mit intézett az uniója
2023. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nincs értelme, ott az A8
2023. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Minek, ez is pont olyan rossz vagy rosszabb mint a többi vw.
2023. febr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

A Phaeton bukás volt.

A Volkswagennek még más volt a vezetése akkor, amikor a Phaeton kijött, mint ma. Gondolj bele, W12-es Golf V prototípus, Nardo… akkor még kísérleteztek.


Luxusautóknál kifejezetten számít a márka, megjelenni veszi akinek belefér. Akkor meg ott van házon belül az Audi A8. Sosem volt emiatt a Phaeton sikeres.

2023. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy a dieselgate miatt kellett visszahívni és átalakítani minden, már eladott modellt és emiatt minden egyes eladott autón több tízezer eurót veszítettek.


Viszont valamiért megtervezték a második generációt és még egy prototípust is le gyártottak, így ha azt nem is jelentették meg, én abban reménykedem hogy nem vetették el teljesen az ötletet…


Amúgy szoktak konkurálni az Audival házon belül, a Volkswagen Touareg pl. a legdrágább felszereltséggel 70 millió forint… Tehát, ha úgy vesszük, akkor most is van luxus Volkswagen, legalábbis az árat illetően.


Csak az a baj, hogy én nem veszek SUV autót…


Ahogyan nem veszek Audi, BMW, vagy Mercedes autót sem.

Pedig az a8 tetszene.

De Volkswagen logó kéne rá, ahhoz hogy megvegyem.


Amit a fenti három márka képvisel, azzal én nem azonosíttatom magam…


Így kb. csak a Lexus LS marad, mint alternatíva, de állítólag műszakilag nem valami magas minőséget képviselő autó sajnos.

2023. febr. 20. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit se képviselnek azok a márkák, ha beleülsz egy 60 milliós autóba az azt fogja képviselni amit te magad képviselsz.
2023. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemlesz sőt semmilyen hasonló méretű vw nem lesz Európában, mivel itt van az A8-as audi 1.5x drágábban így akinek kell egy ekkora vw az vegye meg jóval drágábban audi logóval A8 néven . Méretben hasonló még a skoda superb és kész a konszern nem gyárt ezen kívül nagy sedanokat , plusz villany autó és suv mánia van így most mindenki a suv-nak nevezett ízéket gyártja ami kívülről nagy viszont ugyan annyi hasmagassága van mint egy átlag személyautonak azaz nem viseli jobban a sz.r utakat .
2023. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!