Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » RIDEX alkatrészek milyen...

RIDEX alkatrészek milyen minőségűek? Mik a tapasztalatok aki már használta?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalja minőség kb. Nem véletlenül olcsó.
2023. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerelőm kb pofánröhögött, mikor fékcsere előtt vittem a RIDEX féktárcsákat, azóta inkább rábízom az alkatrész beszerzést.
2023. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű és időszakosan cserélendő dolgokat (légszűrő, olajszűrő) vettem egy régi autóba ami amúgy is alig megy évente, ezekkel nem volt gond.

Fontosabb, drágább alkatrészt inkább jó márkától vegyél, ezeknek kicsi az élettartama és amíg jó sem olyan mint a jó minőség.

2023. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Féket meg szenzorokat nem vennék belőle de mondjuk szűrőket simán.
2023. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én MAP és MAF szenzort szeretnék venni ebből a márkából. De így elgondolkodtam rajta.
2023. febr. 20. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből érdemes lenne a gyárival megegyező márkát venni mert sok autónál nem szereti a mást fajtákat. Pl, legtöbbször Bosch.
2023. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát figyelj, nekem a brembo sport fékszett egy hónap alatt eldeformálódott ami nem a maratott hanem a lukacsos tárcsát jelenti hozzá való betéttel ,és nem,nem fékeztem el.

Felidegesítettem magam vettem ridexet betét tárcsa.Volt satu fék, pályán intenzív fékezés ,és semmi baja negyed annyiért vettem!Viszont üzemanyag pumpa csere, ridex akciós volt mondom a fék bevált jöhet a pumpa, 3 hét után nem mutatja az üzemanyag szintet..Szóval ez egy raktár lehet nem pedig gyártó.Mindenkinek próba szerencse ,de nekem a szerelőm meg azt mondta csak addig olcsó egy márka míg fel nem fut,ő több ridexet feltett már és nem volt panasz,de szűrőből én meg csak a manfilter vagy bosch.Minden jót.

2023. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!