Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyen választás...

Első autónak milyen választás egy első generációs Ford Focus?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen alternatív megoldások lehetnek?(700 vagy 800ezerért szeretnék autót venni).

2023. febr. 22. 15:58
 1/10 anonim válasza:
83%
Szerintem az teljesen jó mondom ha belefér az árba de én az opel autókra is rá nézegetnék
2023. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Én ajánlanám őket. Sajnos a kor eljárt felettük, de ennyi pénzért nagyjából a legdrágábbakat árulják, amik kevésbé vannak leharcolva, garázsban voltak tartva és nem rohadnak, stb. 1.6 benzint ajánlom, esetleg 1.4 ha nem számít az erő.


Viszont annyit tudni kell róluk, hogy a fenntartásuk nem a legolcsóbb. Hátul multilink futóműve van, ami ha jó akkor nagyon kényelmes és stabil úttartást ad, ugyanakkor a javítása drága. Szóval ha e típus mellett döntesz, ajánlanám, hogy beszélj az eladóval és egy szervizben nézessétek át, eleve jó dolog és sok minden kiderülhet róla, de a hátsó futóművet kifejezetten vegyék szemügyre. Ha azt mondják minden rendben, akkor oké, de ha fel kell újítani, akkor az olyan 200-300 ezer körüli mutatvány.

2023. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Jó bőven, 1.6-os megy amennyire kell, fogyasztás se vészes. Futóműve kifejezetten tetszett nekem.

Ennyiért már kapsz egy normálisat.

2023. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen az összes választ, és megfogadom a tanácsokat!
2023. febr. 23. 08:29
 5/10 NTBS ***** válasza:
Megfelelő, de spórolj még egy kicsit.
2023. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Első autónak inkább valami japánt vennék, hogy ne szívj annyit vele.
2023. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Japán autó alatt milyenre gondolsz pontosan?
2023. márc. 17. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Ezen jót derültem, hogy nem rohadnak. Az összes Ford híres erről, ha valaki nem tudná.
2023. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
79%

Nekem is egy első generációs ford focus volt az első autóm, 1,6 benya, minden huncutsága ellenére szerettem, lehet vele haladni. :)

2018-ban vettem 700eft-ért. 4 évig használtam, ezidő alatt amit az autóra költöttem kb. 1-1,1 millio volt.

Kopó alkatrészek, fékek, gumik kötelezők…stb.

Mindenképpen ajánlom, hogy nézesd át alaposan. Ami miatt megváltam tőle, iszonyatosan elkezdett rozsdásodni, küzdöttem egy ideig vele, de utána feladtam.

Vannak jók a használtautó piacon, de nézzétek át nagyon, összességében ajánlanám.

2023. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen akkor majd oda fogok figyelni mikor megyek nézni.
2023. ápr. 21. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!