Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Mercedes B180 (1.3-as...

Egy Mercedes B180 (1.3-as benzinmotor, 136 LE) mennyire bírna hosszabb utakat a német autópályán?

Figyelt kérdés

Kérdés az autókhoz műszakilag nálam jobban értőkhöz:


Jelenleg németországban dolgozom, és a cégemen keresztül nagyon kedvező áron lízingelhetek néhány autót, de elég szűk a választék, illetve hosszúak a szállítási idők. Árban és szállítási időben is nagyon kedvező a B180, viszont nem tudom mennyire bírná a motor hosszabb távon, hogy évente néhány alkalommal vissszavezetek vele Magyarországra (~1000 km, nagy része német autópálya). A180-at vezettem többször magyar autópályán, nagyon kényelmes, de 140 környékén mintha már erőlködne. Tudom, hogy nem muszáj németeknél sem 180-al menni, de azért több órás utaknál nem mindegy, mennyi időt sprórolok (nyilván a biztonságra figyelve).


Vannak nagyobb motoros opciók is, de vagy nagyon drágák, vagy nagyon sokat kéne várni rájuk, így leginkább ez játszik, már tavasszal átvehetném.



2023. febr. 26. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2023. febr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez az a motor amit a renault megane/kadjar/scenic stb… -be is szerelnek, 160at utazza.
2023. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!