Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Plüss belső vagy félbőr? Jele...

Plüss belső vagy félbőr? Jelenleg ülés cserén gondolkozok plüss ülésemet szeretném cserélni az autóban Alcantara félbőrre Valakinek valami tapasztalat? (Passat b5.5)

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima szövet miért nem jöhet szóba? Amúgy biztos hogy az alcantara félbőrt venném. A plüss már nagyon ódivatú, öreges.
2023. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy félbőr?

Olyan nincs, vagy bőr van vagy bőr utánzat van.

2023. márc. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 A félbőr azt jelenti, hogy az ülés középső része például szövet vagy egyéb textil és a szélein, általában a combtámaszon és az oldaltámaszokon bőr.


Én tapasztalataim alapján nem vennék félbőr ülést. A feljebb említett részeken a ki-, beszállástól hamarabb meggyűrődik és kirepedezik, mint a sima textil. Ápolásnál pedig több odafigyelést igényel, mint egy teljes bőr, mert valamelyik bőrtisztítók foltot hagynak a textilen száradás után, aztán azt is lehet takarítani pluszban.

2023. márc. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem alcantra félbőr van. Szeretem, nem cserélném. Igaz nem melós autó, így a tisztítással nincs gondom.

Ha te koszosan, munkásruhában használod, akkor áll, amit #3 írt

2023. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!