Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kulccsal nem tudom kinyitni...

Kulccsal nem tudom kinyitni csak távirányítóval, de a centrálzár működik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ford fiesta 2005, kulccsal manuálisan nem tudom nyitni az autót, sem zárni. Elforditom és semmi sem történik.

Viszont távirányítóval működik minden.

A kulcs nem hiszem hogy el lenne kopva, mert be tudom indítani, valamint a tanksapka és a csomi is nyílik kulccsal manuálisan.


A centrálzás is működik ha belülről gombbal zárok. De szimplán nem reagál semmit amikor kulccsal próbálkozom.

Tehát ha lemerülne az elem, valószínűleg nem tudnám kinyitni sem.


Majd viszem szerelőhöz, de szerintetek mire kell számítani? Volt valakinek ilyen, ha igen mi volt a gond, és mibe fájhat a javítás úgy nagyon csak nagyjából?


A biztosíték gondolom rendben, mert a centrálzár meg működik, vagy ez két külön dolog?



2023. márc. 26. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyós oldalon ha van kulcslyuk ott működik a kulcs? Szerintem széteshetett a zár belül.
2023. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs ott kulcslyuk, és szerintem a burkolat alatt sincs :/ (bár nem feszegettem)
2023. márc. 26. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű az ajtóban lévő zár ment tönkre.
2023. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyomjál bele WD 40-et és 10-15 perc múlva próbáld.
2023. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Széthullott a zárad, ahogy a 3-as is írta. Gyenge alu öntvény a zárszerkezet kulcsos része, és ha eltörik, akkor se a zárat nem mozgatja, se a mikorkapcsolókat amik a központizárat kapcsolják. Nekem is volt ilyen, és még szerencse hogy kapni hozzá külön kis alkatrészt, igaz a VW csoportos autó
2023. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!