Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6 millió Ft-ig, minél újabb,...

6 millió Ft-ig, minél újabb, de legalább 200 lóerős autót keresek. Milyet találok, ami jó? Csakis kombi.

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 06:09
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Remélem azért később kinovom ezt a vágyat h minél erősebb autót vegyek. 24 éves fejjel még minél erősebbet és drágábbat akarok preztízzsel
2023. márc. 27. 06:14
 2/31 Revolúcióbiológus ***** válasza:
90%
Vontatni akarsz? Mert akkor ne a teljesítményt nézd, külön megtalálod a vontatható tömeget - egy diesel Golf kombi simán elhúzhat 1500 kg-t ami azért szinte minden lakókocsizásra meg tehercipelésre elegendő, nem kell hozzá 150 kW. Nagyobb tömegekre pl. Mondeo kategória kell vagy 2 tonnától alvázas terepjáró.
2023. márc. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem vontatni, csak szeretem az erőt benne.


De nekem kell a pakolhatosag is.

Ezért keresek egy 200 ló feletti kombit. Ami jól is néz ki

2023. márc. 27. 06:23
 4/31 Revolúcióbiológus ***** válasza:
76%
Ha erő kell akkor menj el a boltba és vegyél egy üveg Erős Pistát, de ha nem használod a motor csúcsteljesítményét akkor teljesen feleslegesek ezek a kombik számodra. Építőipari szakmunkások szoktak ilyen preferenciával autót venni, hogy legyen tekintélyük mikor megérkeznek gipszkartonozni, aztán rájönnek, hogy a furgon az ő munkájukhoz való jármű.
2023. márc. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

De ettől függetlenül ilyet szeretnék, ilyet specifikációjú autót fogok venni, csak érdekelne milyen egy jobb ezekből.

2011 utáni darabok is tele vannak kilométerrel. Persze, használt autó tudom.

Fenn is kell tartani, tudom.


Nem hiteles autó lesz, nem lesz a fenntartás sem gond, de azért jobb szeretnék egy kedvezőbb fenntartásút nézni.

Ebbe lenne szükségem a segitsegetekre.

2023. márc. 27. 06:37
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem simán lehet jogos az igényed erős autóra, ( miért ne?) bár az relatív, hogy 200 lóerő mennyire számít erősnek.

Egy dolgot ne várj el: presztízst. A régi nagy teljesítményű prémium autók sokkal több ember számára jelentik azt, hogy ilyet szeretnél, csak nincs rá pénzed, mint hogy kifinomult ízlésű gyűjtő vagy.

2023. márc. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

6 mi számít réginek?


2011-et írtam, de 6 millióig bőven van 2016os autó is, 200 lóerő fölött, ráadásul kombi is.

Ezek közt keresném a legjobb választást.

2023. márc. 27. 07:14
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

K Astra kombi 1.6T. 200Le, 300Nm. Bár az összeg necces. Valami korai évjárat, 2015-16 talán beleférhet. Az 1.6T viszonylag ritka, a főleg az 1.4T-t nyomták orrba-szájba 150Le-vel, de nem lehetetlen kifogni, ha van időd várni és rendszeresen nézed a hirdetéseket.

Lehet hogy nem egy nagy presztízsű prémium autó, de ezzel a motorral azért szedi a pacskert. A kombiba pakolni is lehet bőven. Viszonylag tágas, akár 5 főnek is kényelmes. Felszereltségben se mondanám fapadnak. De attól is függ, használtan milyet találsz. Szó szerint masszírozós szellőztetett bőr ülést és ledmátrix fényszórót is kérhettél hozzá.

2023. márc. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Pld itt van ő


[link]


De nem ismerem még ezt a motorcsaládot sem, hogy jó vagy nem.

2023. márc. 27. 07:15
 10/31 A kérdező kommentje:

8# insigniában is ugyan ezek a motorok vannak?

Jók egyébként?

2023. márc. 27. 07:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!