Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyiért már találok jó autót ?

Ennyiért már találok jó autót ?

Figyelt kérdés

A keret 2-2,5M Ft

Bmw e60 530d ből kapok ennyiért már jót vagy inkább

525D-k vannak szép allapotban ennyiből



2023. márc. 29. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nézz körül az interneten mennyiért mennek,közelben nézz meg párat ✌️próbáld ki melyik kényelmes neked🤗
2023. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

E60?

Jól meggondoltad?

Nézz szét hahun. Bár amit sokan keresnek, azt te sem fogod megtalálni.

Hibátlan állapotú, amire nem mwgy rá a gatya.

2023. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből necces, de nem esélytelen, hogy jó autót találj. De nagyon rossz helyen keresgélsz. Ennyiből nézz japánt, koreait, esetleg egy Skodát.
2023. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Azt nem értem, hogy itt mindenki irkálja, hogy ennyi pénzből csak lefingott bmwt lehet venni. Ismeretségi körben több bmw tulaj van, van akinek e90 (masfel millióért vette), van akinek e60 (2 millióért vette) és nagyobb problémájuk egyszer sem volt még. Közös mindkettőbe, hogy több mint 3 éve vannak napi használatban, és kereskedésből lettek kihozva.
2023. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi péznért nem fogsz találni normális állapotút. Úgy kb 1 millió Ft meg a vételárának felül legyen félretéve ott a zsebedben hogyha beütne a krakk meg úgyis javítani szerelgetni kell, akkor legyen mihez nyúlni. Ha ezzel nem számolsz vagy nincs ennyi pénzed akkor ez nem a te autód, A nézzél Skodát ahogy már írták, mert sokkal fiatalabbat sokkal jobb állapotút kapsz. Nem értem hogy miért kell ezeket a le harcolt kotlaszarokat megvenni? Elhiszem maa akarsz lenni de az igazi vágziElhiszem maa akarsz lenni de az igazi vágányság nem itt kezdődik.


Nem vagyok előítéletes nekem a közvetlen kollégám nak aki ugyanúgy vezető beosztásban dolgozik mint én szóval van elég pénze neki is fentartani is meg megvásárolni és az autót mindig is volt, na neki volt egy ilyen ötös BMW vel alig várta hogy megszabadult tőle ilyen rossz autója sosem volt rengeteget volt szervizbe nagyon sokat kellett rá költeni.

Nekem Ford om meg mercim van a persze kinek mi, de BMW ből szerintem az ötös az mindig is rossz választás meg kell emelni a keretet úgy 5 millió Ft-ra és én még akkor sem ötös hanem egy hármas t vennék vagy 1-est ☺️ ha mindenképpen BMW kell, 5-őst max 10-15 mft -tol vennék. Gondoldd át ezt még egyszer van ettől jobb vétel is a piacon.


Kedves négyes valamit elfelejtesz lehet hogy ismerték a kereskedőt lehet hogy pont szerencséje volt sok féle variáció lehet csoda sztorikat én is olvastam és hallottam is személyes ismerősi körében is vannak de erre azért szerintem ne alapozzunk nyilván 10-ből kilenc ember azt mondja amiket tapasztalt és ezek mint mint mint valós alapúak, nem kell említetted és bebizonyítanod azt hogy léteznek csodák és majd mindenki kereskedésből másfél 1 millióért tökéletes BMW-t hoz ki 100 bol max 1-2 de erre butaság alapozni. A saját pénzével pedig mindenki azt csinál amit akar természetesen a kérdező is de hogyha nem hallgatott ránk akkor majd megtanulja saját karán pár millát el Bukva.

2023. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

4# persze, írni bármit lehet. Máskor ezek az ismerősök Opel vagy ami épp a kérdésben szerepel tulajdonosok.

Vegye meg ha tetszik neki, aztán ha fenntartania is sok lesz(kopó alkatrészek), akkor mehet a sírás, főleg ha egy nagyobb gond bejön. Mint tudjuk, egy vezérlés sem lesz olcsó mulatság. 😀

2023. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Személyesen kérdeztem őket erről, mert neten mindig ezt olvasom, hogy a gatyája rámegy az embernek és kiváncsi voltam.
2023. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
34%

2020 óta van a tulajdonomban BMW, 2022 óta gyarapodott egy Bangle féle ötössel a garázsom. A rengeteg mendemondával ellentétben engem sosem hagyott ott egyik sem, nem ment rá a gatyám a szervizre (természetesen ahol igaz a majom és a banán esete ott aztán mindegy milyen autóról beszélünk). Tény, hogy ebben az időszakban kezdett el az autóipar több és több elektronikát belepakolni kezdetleges próbálkozás végett, aminek valóban megvannak a hátrányai az E60-ban is. Pl.: facelift előtti autóban a CCC modul, avagy rádió megadja magát (javítható szakember által) vagy a csomagtérnyitó vezetéke elszakad (ez is előfordul).. Viszont maga a motornak a konstrukciója rettentő tartós, amennyiben oda van figyelve rá. A korai M57-es motorokban a szívósor pillangószelepei (fém vagy alu talán) belepotyogtak a motorba, ami szétverte őket. (le kell dugózni a szívósort vagy szívósort kell cserélni rajta, amennyiben már lazák a lapkák) ezt kiküszöbölték a 2005-től kezdett modellekkel talán.

Az utóbbi időben mint mindennek, ezeknek az autóknak is felszaladt az áruk. Az 1,5 milliós és társai kategóriát szerintem egész nyugodtan el lehet engedni, amit írtál 2-2.5 milliós nagyságban találni normális autót (ugye ezekben néhol akad kilométer, ezért is inkább állapotot nézünk). Lényeg a lényeg, van velejárója, de összességében én jószívvel ajánlom, amennyiban van affinitásod hozzá. :)

Dízelből mindenféleképpen az M57-es (m57d25, m57d30) motorokat nézd.

Sok sikert!

2023. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bajor szopó rollert csak újonnan azt is max 5-6 éves koráig mert utána jönnek elő a bajok, egymás után! Így vannak ezek a germán katyvaszok megtervezve!
2023. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!