Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet még kapni normális...

Lehet még kapni normális állapotban lèvő 1.9tdi-t?

Figyelt kérdés
mindenképp ezzel a motorral szerelt autót szeretnék venni,1-1,5 millió körül. golf 4-esek tetszenek,de ebből már alig van gyàri àllapotú,a legtöbb sufnituningolt,meg rohadnak is. lehet ennyiért talàlni viszonylag normàlisat?tudom vannak patika àllapotúak 2,5-3 millió forintért,de az irreálisan sok egy huszonéves autóért szerintem
2023. ápr. 8. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemigazán. Igazi hülyegyerek autók ezek, szarrá vannak tuningolva, szét vannak rugdosva, 5-600 ezerrel az órában
2023. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

jellemzően a fillérbaszók "versenyautója" volt. :D :D

5 forintért tankolták, cserébe nem ment, de ők azthitték ezért taposták, de nem is tartották karban. :D :D

2023. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kár érte,mert elvileg tényleg nagyon megbízhatóak,és jól is mennek a fogyasztáshoz,és fenttartási költsègekhez kèpest.
2023. ápr. 8. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a normális állapotú, mint ahogy előttem és te is írtad drága.

Igen csak népszerű volt az 1.9 tédéjí, könnyen lehetett tuningolni.

Ezért épkézláb darab normális áron nincs m

2023. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Csak utánajárás kérdése. Eleve túl vannak árazva (nem véletlenül), de az hozzá kell számolni, hogy 20 éves autóknál nincsenek csodák. Nyilván nem OT-ra készülő példány nem lesz hibátlan és tökéletes már, a piac meg nagyon híg, ahogy előttem írták.
2023. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!