Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Colt mennyire jó autó?

Mitsubishi Colt mennyire jó autó?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy 2012-es évjáratú Colt megvàsàrlàsàn de kìvàncsi lennék a véleményekre akik màr vezettek ilyen kisautót. Milyen tapasztalataik vannak róla.

2023. ápr. 21. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

ritka autó nálunk

alig van hozzá utángyártott alkatrész

drága az alkatrész


És a mitsubitsi rohadós is ám nem kicsit

2023. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Revolúcióbiológus ***** válasza:
Teljesen rendben van, sokak szerint még jobb is, mint az utána következő Space Star.
2023. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak normális motorral vedd..
2023. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek még a facelift előtti, 2006-os, 1.1 benzin verzió van. Átlagosnak mondanám. A három henger alapjáraton kicsit ráz, fordulaton viszont tök szép hangja van. Lassan 200k km lesz benne, de a motor hibátlan, olajat nem fogyaszt. A váltókar szorult oldalirányba, ez

típushiba, de könnyű javítani. A hátsó ablaktörlőt néha nem lehet kikapcsolni, ilyenkor újra kell indítani az autót. Az elektromos kormányszervoval szoktak még gondok lenne. Egyeseknek bedobál valami hibát, amit tudtommal egyszerű frissítéssel meg lehet oldani. Komoly, költséges típushibáról én nem tudok.

Érdekesség, hogy műszakilag ez egy Smart ForFour. Én eddig mindig találtam alkatrészt, de csak kopó dolgokra volt szükség.

Lehet, hogy egyes Mitsubishik rohadósak, de a miénken 16 évesen egy deka rozsda nincs.

Munkahelyen van még két ilyen autó 1.3-as motorral, és azok sem rohadnak. Mindegyiket hosszú évek óta elégedetten használják a gazdáik. Az egyik talán még első tulajos is, a másik munkatársak között cserélt gazdát.

Sajnos a facelift után tudtommal megszűnt a tologatható hátsó üléssor, ami egy tök praktikus dolog volt.

Összességében szerintem ajánlható típus, ha nem autópályázni kell, hanem inkább rövidebb távokra, városba, országútra. Nyilván lehet vele autópályán is menni, de ott már nagyon zajos.

2023. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Smartot nem vennék, egy CZT azért piszkálná a fantáziám.
2023. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!🙂
2023. ápr. 23. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!