Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kicserélték a megégett és...

Kicserélték a megégett és csúszó kuplungot, akkor miért jön még mindig égett szag a motorból az utastérbe?

Figyelt kérdés

(Szuzuki Swift 2008 as)


Pár hónapja elég csúnyán megégett a kuplung, de nem csúszott ezért nem vittem szerelőhöz mert állítólag idővel lekopik a ferodol szag. Nagyjából így is történt. Két hónap alatt úgy 2000 kilométer után a szag már sokkal kevésbé érződött viszont érdekes mód elkezdett csúszni a kuplung és egy héten belül meg is adta magát teljesen. Ekkor vittem szerelőhöz. (Tekintsünk el attól hogy mekkora barom vagyok) szóval vadiúj gyári kuplung szett került bele de az az égett ferodol szag bár nagyon enyhén de továbbra is érződik pedig már egy hónapja történt a kuplungcsere. Miért van ez? A lendkerék is megégett és azért? Vagy bevette magát a szagot az egész motortér és talán egyszer kiszellőzik? Leginkább akkor érzem amikor beinditom a kocsit és még hideg a motor, aztán mire felmelegedett már kevésbé érzem, bár lehet hogy csak az orrom szokja meg adddigra. Meg az is érdekes hogy mintha hol nem is lehet érezni hol jobban.


Ehhez mit szólsz?

Előre is köszönöm a megtisztelő válaszokat!



#kuplung #Ferodol szag
2023. ápr. 24. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Be vette a az autó minden része, kárpitok, ülések és a szőnyegek is.

Szellőztesd sokat és kifog menni idővel.

Olyan az mint a bagószag hogy az se akar kimenni nagyon sokáig.

2023. ápr. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!