Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A3 2.0pd 2007 170le bmn...

A3 2.0pd 2007 170le bmn 340ezer km, meg szabad venni ennyi km-el vagy inkább ne is nezegessek hasonlókat?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

16 éves dízel, mégis mennyi legyen benne? Ez még viszonylag kevés is....

Nem km alapján veszünk autót, fel kéne már fogni. Vizsgáltasd át, és ha jó akkor meg lehet venni.

2023. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ennyivel szabad megvenni.
2023. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy ertem hogy nagyon kockázatos vetel egy ilyen?
2023. ápr. 27. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Értjük hogy hogy érted de ezt így nem lehet megmondani. Minden öreg használtautó kockázatos. Azért kell rászánni azt a 30 ezret és alaposan átnézetni
2023. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem, pd elem szinte már mindegyiknek javítva volt, a hidrotőkék tudnak nekik csúnyán kikopni, valamint a szokásos klasszik problémák; turbó, egr, nagynyomású rendszer. Alapvetően nem kell félni tőlük, ha kifogsz egy jól karbantartott példányt nem lesz vele bajod. A km-re meg szarni rá, annyi horribilisan sokat futott autót láttam már hihetetlen jó állapotban, hogy én már nem is adok a km-re, arról nem beszélve hogy ez a futás ebben a korban teljesen normális, nem nevezhető kifejezetten soknak.
2023. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!