Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen minőségű gumi GT...

Ez milyen minőségű gumi GT Radial?

Figyelt kérdés

Életemben most hallok róla először és gyanúsan olcsó egyik verzióról pl ezt írják


"Az Autobild idei tesztjén már bizonyított, megelőzve

a Hankook-ot, Bridgestone-t, Pirellit. Egészen biztos,

hogy önt is meggyőzi. 17 col feletti méretekben

elérhető."


Vagy egy másikról


"A legjobb ajánlat a középkategóriában. Nagyonbiztonságos, kifejezetten halk abroncs"



2023. máj. 9. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az amire én gondolok-kínai.Neten rendeltem GT fantázianevű négyévszakos gumit,három éve.Kemény nyári gumi 4S felirattal.Nyáron nincs vele baj,télen mínuszokban oda kell figyelni.
2023. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szingapúri Giti Tires európai leányvállalata. Többek közt a Dacia, Citroen gyári beszállítója, szóval annyira nem lehet rossz.
2023. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez az a gumi

[link]


[link]


[link]


[link]

2023. máj. 9. 21:40
 4/5 A kérdező kommentje:

2/


Hát nem tudom ettől függetlenül bemerném e vállalni.A Vredestein az pl tudom,hogy jó de drágább is az biztos.

2023. máj. 9. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Ilyen van nekem 4 évszakosban.Mint írtam :Kínai.Dél-Alföldön lakom,az elmúlt néhány évben nem volt igazi tél,hóban nem próbáltam.Nyáron,melegben,esőben jól szuperál,télen kemény,hideg-nyálkás úton hajlamos megcsúszni.
2023. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!