Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hová megy ennyi autós fél...

Hová megy ennyi autós fél 11kor hétköznap? Mind délutános v szabin van? Még csak nem is fizu van.

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Pl. dolgozni, de mi közöd hozzá? Te hova mész olyankor?
2023. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
És képzeld, a villamosok is tele vannak délben meg délután háromkor is. Budapesten senki nem dolgozik. :D
2023. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én pl frissnyugdijas vagyok és a boltból mentem haza.

Oké hogy melózni megy mindenki de 11kor? Az milyen munkaidő?

2023. máj. 15. 11:47
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Én pl. orvostól jöttem akkor haza. De neked mi közöd van hozzá ?
2023. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Annyi mint neked itt lenni és írogatni. Neked meg mi közöd ahhoz hogy nekem mi a közöm ehhez? Hehh
2023. máj. 15. 11:57
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Nyugdíjas nem kérdez ilyeneket, tudja ő mit csinált olyankor és milyen lehetőségek vannak munka téren, betegség, bármi. Ezt buktad.
2023. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
#3 Én pl. egyetemen kutatok és oktatok, van, hogy délután 2-től hajnali 2-ig dolgozom. Amikor cégnél dolgoztam, akkor meg reggel 6-tól 14.30-ig voltam bent, hogy ne főjek meg a metrón és a buszon.
2023. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Évtizedek óta rugalmas munkarend van, ami széthúzza a munkakezdést. Persze nem ennyivel. De sok olyan feladat is van, amelyik sok mozgással jár, és nem céges kocsinak látszik. Tehát nem futár, nem szervizes stb., ezek rendszerint fel vannak matricázva. De pl. ingatlanügynök is lehet, kimegy a helyszínre. Vagy orvos betegekhez (az ügyeletnek is vannak civil autóit, nem csak kék lámpás). Hosszan lehetne sorolni.

Sok hivatal csak akkor fogad ügyfeleket, amikor „munkaidő van”. Így nem lehet hajnalra vagy estére időzíteni.

Nem írod, melyik város, de Budapestre gondolok. Itt sokan élnek, de a környékén is, akik bejárnak a fővárosba, de távolabbról is.

Tegyük hozzá, hogy az ország úthálózata Budapest központú. sokszor annak is át kell autóznia rajta, aki máshova igyekszik. Az M0-sal ők elvileg kerülhetnének, meg jelentős része ingyenes is, de ha az beáll, nincs menekülési útvonal. Ezért sokan elkerülik.

2023. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Meg ott vannak a vendéglátósok, akiknek a munkahely nyitvatartásától függően simán lehet, hogy déltől estig, vagy késő délutántól hajnalig van váltogatva a műszak.
2023. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Igyekezni kell mert fél egyre oda kell érni a célhoz.

Ugyanis egyre hülyébbek az emberek.🤣😂😅

2023. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!