Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez minek a kulcsa lehet?

Ez minek a kulcsa lehet?

Figyelt kérdés

Találtam a garázs szekrényben más autókulcsok mellett egy ilyen márkajelzés, jel nélküli kulcsot (feltételezem autó/ motor, esetleg egyéb jármű gyújtáskapcsolója). Senki se tudja a családban pontosan. Valaki meg tudja mondani, hogy ez milyen kulcs?

Előre is köszönöm a válaszokat! További szép napot


A képek:


[link]


[link]


[link]



2023. máj. 20. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén szerinted mi ezt honnan tudjuk? :DDDDDDD Lefényképezek a kulcscsomómról egy random kulcsot, te meg tudod mondani, hogy az minek a kulcsa?
2023. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kis googlizás után arra jutottam, hogy ez egy GT82 TXC típusú távirányító lehet, vagy annak valami koppintása. Valószínűleg nem gyári, hanem utólagos riasztó lehetett.


A kulcs witte velbert gyártmány, így valami régebbi VW-re tippelnék, pl. a 3-as golfnak ilyesmi kulcsa van.

2023. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 veterán vas ***** válasza:

A fém része az elsőgenerációs Toyota Hiace kulcsára emlékeztet.


(de annyi minden más is lehet)

2023. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Szóval amit eddig tudunk: egy távirányító, ami talán VW. Vagy Toyota. Valószínűleg nem gyári. De lehet, hogy az.


Látom milyen jól beazonosítható, nyilván megérte lepontozni engem, elvégre jó nagyot tévedtem. :DDDD


#2 egy valamiben biztosan nem téved: ez nem gyári távirányító. Innentől lehetetlen megmondani, hogy mi az. Abba építették bele, amibe akarták, szóval egyáltalán nem megállapítható. De ismételten köszönöm a lepontozást. :)

2023. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3: A VW jobb tipp szerintem:

[link]

2023. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Virus, ne toltsetek le.
2023. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Biztos hogy VW mert Vitte Welbert és a Golf lll és PassatB4 kulcsrésze néz így ki, ill. azon van ugyanilyen "AH" felirat



[link]

2023. máj. 20. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Az összes korabeli VAG autónak ilyen kulcsa volt.

Tehát lehet VW, Audi, Seat.

2023. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!