Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda2 1.3 2012, vagy Kia Rio...

Kérdés feltevő kérdése:

Mazda2 1.3 2012, vagy Kia Rio 1.2 2013-t vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis fogyasztású benzines autót, melyet inkább rövidebb távokon használok majd.

2-2,5 mFt összegben.

Tegyük fel, h. nem rozsdás a Mazda. (Úgy tudom a 2010. utániakra már nem jellemző.)

Mazda2 pl.:

[link]

Kia Rio pl.:

[link]



2023. máj. 21. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a japán.
2023. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kia sokkal jobban néz ki, ezért a Kiát venném.
2023. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Japán autót vennék, nem koreai hulladékot
2023. máj. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ennyire japo buzzancs utolsó, mi? A koreaiak is japán technológiat használnak, ugyanaz a precizitás jellemző rájuk is és a hyundai az egyik legmegbízhatóbb márka. Nem focwagen meg bmw.
2023. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán mert a japók már sok sok évvel ezelőtt ezelőtt is rohadt megbízható és komoly sport autókat tudtak felmutatni. A koraiak pedig csak az utóbbi időben törtek fel mint a talajvíz.
2023. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5: oh nagyon egyszeruen

ez a kép egy megbizható autó, itthon csináltam :)

[link]


És most jön a fekete leves, 8 éves, korea, ezeket is most csináltam egyik képre ugyanazt a telefon tokot tettem:


[link]

Itt nem sok látszik, de a fekete olaj jelent valamit ? Sajnos jelent, 7 számjegyű összeget és nem 1-essel kezdődik


[link]

Ez a tokos kép hogy én csináltam és most.


[link]

Ez az eredeti japán jelzés, hogy made in germany :) Emésszed picit.

a bosck logos alkatrész nincs meg, pedig még a motorvezérlőt is lefotóztam, bár ott alig látszik mert mellete van a biztosíték tábla, de meglepően egy cikkszámon van a VW-el :)

Ha nagyon kell lemegyek megcsinálom újra.


Szóval igen, tartalmaz koreai alkatrészt is, de mivel pont egy kia és egy mazda van nekem mint autó, igaz mindegyikből az egyik legdrágább modell nem a legkisebb, de mégiscsak stimmelnek a márkák úgy gondolom több a tapasztalatom vele mint neked.


Hidd el, ha nem kellene közel 3 milliót a koreába beletalicskázni én lennék a legboldogabb. És akkor is, ha lenne szerelő aki hozzányúlna, mert a legtöbb helyről elhajtanak, alkatrész arany áron.. Förtelem. Itt rohad lenn az udvaron, és a mazdával és egy hondával járunk, mert ők soha nem hagytak cserben.


Úgy érzem ezek után jogom van hányingert érezni a koreai hulladék autók iránt..

2023. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így már értem, 4-es voltam.
2023. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kia szerintem ebben az esetben jobban néz ki kicsit belsőleg és külsőleg is.

A Mazda motorja viszont megbízható, van belőle 86 és 100 lóerős is, amik ilyen pici súllyal azért durván tudnak menni is, valamint olcsóbbak is ennél.

2023. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!