Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hölgyeim: ha NAGY autót...

Hölgyeim: ha NAGY autót vásároltok (vásárolnátok?) mik az érzelmi szempontjaitok? Azaz most - az egyértelmű - praktikus aspektusokkal nem foglalkozunk, egyedül azzal, hogy mi tetszik meg, mi vonzó a nőknek az SUV-kben, terepjárókban, v. pickup-oknál?

Figyelt kérdés

Biztonság, pakolhatóság, kényelem, ez mind-mind magától értetődő. Ez nálunk is így van - fontos szempontok.


Itt most azonban egyedül az érzelmi alapú döntéseiteket írjátok le, hogy mi tetszik, vagy mik tetszenek meg meg egy-egy nagyobb személygépjármű esetén (már ha adott "X" netán "Y" terepjáró, vagy pickup olykor-olykor megtetszik nektek)?



2023. máj. 27. 20:07
 1/7 A kérdező kommentje:

Mely gyártó, mely típusa tetszik nektek leginkább? Nektek, nem másoknak!


Hogy többségileg melyek - vagy személyesen, egyénileg mely adott modell - az mindegy. Írjátok le!

2023. máj. 27. 20:10
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Nekem számít az eleje, hogy minél masszívabb, "haragosabb" kifejezése legyen.


Színben grafitszürke, homok, de még a Navaranak a szavannavöröse is bejön. Fehér nagyon gizda lenne még, de nem tartana semeddig se a tisztasága, nem azért veszek terepjárót, hogy tiszta maradjon.


Kifejezett kedvenc modellem nincs, jelenleg sok évig nem fogok autót venni, így nem érdekel.

2023. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Suzuki Jimnyt szívesen vennék. Mennék vele offroadozni. :D
2023. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát jó sok válasz érkezett.......


Azért két hölgynèl JÓVAL több hozzászóló nőt vártam volna...


Nektek (legalább nektek) persze köszönöm! De ez így kb. lónak a pikulája...

2023. máj. 28. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Vond le a következtetést a válaszok hiányából. Egyrészt az autós témákra a férfiak részéről komolyabb az érdeklődés, másrészt azok a nők, akiket komolyabban érdekel, szerintem férfiasabban állnak az autókhoz, mint a többiek. Plusz arról se feledkezz meg, hogy az érzelmi szempontokat nem igazán szokták az emberek végiggondolni meg elemezgetni.

A Jimny az én válaszom volt, és ha jobban ki kell fejteni, hogy miért az kéne a praktikus szempontokon túl, hát azért, mert nem nőies autó. Nekem bejön, ha nem számítanak rá, hogy adott autóból nő fog kiszállni. Amúgy egy régi Lada Nivába is örömmel beülnék, ha olyan helyen laknék, hogy a terepviszonyok indokolnák. Az, basszus, bárhol elmegy. És egy terepjáró, az tényleg TEREPjáró legyen, ne ilyen városi utánzat. Szeretem a kihívásokat és szeretek autózni. 💁‍♀️

2023. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hallod, azon nyomban elvennélek feleségül!


Persze nyilván nem, az ismerkedés téma ehhez ezer és egy dolog függvénye (és legalább ennyi ponton vérezhet el), de ahogy hozzáállsz - és még meg is indoklod - azok alapján belevaló, fogamravaló fehérnép lehetsz!


Utóirat:


Szere... (Vagyis az egy másik film volt.)


Hagyománytisztelő utóirat:


Azért a magasabb kialakítású (tudom, tudom az SUV-k jelentése - valójában - Semmirekellő Utcai Vacak) autókra kérdeztem rá, mert már lassan a kutya sem vesz szedánt, vagy coupé-t, és valljuk be, érthető is, mivel családot ÉS csomagot (ÉS kutyát - már akiknél eb van a háznál) csak az MPV-k, és SUV-k képesek (pót megoldások nélkül, zusammen) elfurikázni. Na és ha már SUV, furgon, vagy pickup, akkor adódott a praktikum mellett legfontosabb szempont: a kinézet.

Sebaj, most így jártam. Mégegyszer köszönöm Neked is és az elsőnek is!

2023. máj. 28. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem amik nagyon tetszenek az 1. a Mercedes G500 4x4...mindenféle auto csak feketében jöhet de ennek az a sárga szín hát valami isteni! Megőrülök annyira tetszik! Erős, haragos, határozott, lehet vele rombolni bárhol. A szögletes forma kerek lámpával az ellentéteknek olyan kombinációja ami számomra egyébkéntis megmagyarázhatatlanul vonzó. Valószínűleg ezért tetszik még a Jeep Wrangler (2017-től) is és ennek a formának a lightosabb verziója ami már elegáns is, az új Land Rover Defender. Ezeket tényleg meg is venném. Aztán vannak amik úgy szépek, ha látom megdobban a szívem, de nem kellene sajátnak az a Dodge Ram, Ford Raptor és F széria. Túl nagyok, teljesen kihasználhatatlanok számomra, nem érzem, hogy hú de szívesen vezetném, valószínűleg korlátozna.

Ami kilóg a sorból az a Volvo XC60 2018-tól...elegáns, selymes de van benne mégis zordság, olyan auto amit reggel minden indulás előtt végigsimítanék...és az eddig említettek közül az egyetlen ténylegesen megfizethető.

Terepre nem járok autóval,csak mtb-vel. Abból is fekete férfivázas van de könnyű karbon, nem túl nagy,méretemnek megfelelő, szóval számomra ez már pont eléggé nőies. Ezzel át is vezettem, hogy mivel azért nő vagyok szeretem a nőies autókat is amik kicsik, jól fekszik a kanyarokat és szemet gyönyörködtetőek. Ezek a Nissan 350Z, Toyota Celica 7. gen és Audi TT 2. és 3. gen. Ezekkel le is zárult azon autók köre amiket tényleg teljes szívemből vezetnék. Jelenleg fekete kombival járok még egy darabig, aztán bajban leszek mit vegyek, hogy az ésszerűséget is belerángassam a döntésbe. Bár a kérdéshez semmi köze...a motorokat is szeretem, nem kell feltétlenül nagy autóban nagy biztonságban lenni. A szabadság, vadság még vonzóbb. A legjobb lenne ha hangulatomnak megfelelően két jármű között válogathatnék mindennap. 😁

2023. júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!