Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen hónaljszellőztetős...

Az ilyen hónaljszellőztetős Chopperek milyenek hosszó távon?

Figyelt kérdés
Nekem mindig Sportos vagy túramotorjaim voltak, sosem próbáltam milyen egy ilyen motor, de el nem tudom képzelni, hogy kényelmes lehet fejmagasságban fogni a kormányt vagy még magasabban.

2023. jún. 19. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távon karzsibbasztó, valóban, de azt is tegyük hozzá, hogy ezeknek olyan kicsi a tankja, hogy hosszabb úton is gyakran kell tankolni, az pihenő. Az én nakedemre is sokan panaszkodnak, hogy töri a feneküket az ülés, én ezt sem értem, hát 200 km-enként meg kell állnom tankolni, 200 km-t meg simán kibírok.
2023. jún. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nem hosszú távra veszik , hanem csak hobbinak .
2023. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na jó, de ültem olyan motoron is, amivel 20 km is sok volt. Még nem próbálta, de a tippem az, hogy fejvona felletti kormánnyal szintén ez lenne.
2023. jún. 20. 08:35
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Próbáld ki, ha van rá lehetőséged. Egyébként nem véletlen, hogy ha megnézed akár az Easy Ridert, nem két kézzel fogják a kormányt. A múltkor az M7-esen láttam két rendőrmotorost, akik a bal kezüket a combjukon pihentették végig, sőt, autóban én a jobb combomon tartom a jobb kezem.


A válladnak kicsit kényelmetlen egy ilyen chopper, de ugye nem kézzel kapaszkodunk a motorba, tehát annyira nem megterhelő. Akinek egészséges a rotátorköpenye (mert mondjuk fekvőtámaszozik fekvenyomás helyett), annak középtávon nem lesz baja a choppertől.

2023. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon van most lehetőségem, max ha bérelnék valahol. nekem egyébként az ilyen normálisabbak jönnek be, aminek lejjebb van, csak a munkahelyen láttam egyet amivel épp indultak, akkor gondolkodtam el rajta, hogy vajon jó érzés lehet-e.
2023. jún. 20. 12:42
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Biztos feelinges. Én pl. úgy választottam motort, hogy körlámpás legyen és ne szürke. :D Nagyon hesszelés lehet egy ilyennel végigzúzni egy poros, kihalt országúton.
2023. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szarok. Látványosak, cserébe kényelmetlen vele utazni, kanyarodni, stb. Csak kényszerből mennek vele viszonylag hosszabb utakra.
2023. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!