Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tök ciki az, ha otthon...

Nem tök ciki az, ha otthon megpróbálsz valamit megcsinálni az autón, de nem sikerül, vagy még rosszabb is lesz a helyzet, aztán mégis szerelőhöz kell vinni a gépet?

Figyelt kérdés
2023. jún. 22. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki mégis?
2023. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem minden szerelő szereti más szarát rendbetenni.
2023. jún. 22. 15:39
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Akkor olyanhoz kell menni, aki "szereti".
2023. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak drágább.
2023. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 Olyan szerelő nem létezik, mert ahogy kérdezőnél is jól látszódik, cikinek tartják és ez szinte mindig ahhoz vezet, hogy elhallgatnak egy-két részletet, ami a szerelő számára fontos információ. Ebből meg aztán keletkezik a baj.
2023. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha rosszabb lesz, az szerintem egy kicsit ciki. Mert arra utal, hogy úgy nyúltál hozzá, hogy fogalmad sincs mit csinálsz.
2023. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hypno ***** válasza:
54%

Hátsó lengéscsillapítókat kellett cserélnek az autómon.

Tanultam is hogyan kell, meg csináltam is már, szóval bátran nekiálltam.


Egy órát szenvedtem az egyikkel, mert úgy oda volt gyógyulva az alsó rögzítés, hogy gázlámpára sem akart elindulni.


A másikkal - amit csak azért kellett cserélni, mert párban szokás - a szervízben csináltattam.

Ők is szívtak vele egy fél órát. 🤣

Szóval esete válogatja.

2023. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell szerelőhöz vinni utána, eddig MINDENT megoldottam. :)
2023. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Interneten utana lehet nezni hogy mibol all a javitas.

Ha olyan hogy ala kell fekudni, azt nem tudom megcsinalni mert nincs se rampam, sem szerelo aknam. A motorhoz sem szoktam nyulni.

Regen egy rendszamtabla vilagitas miatt is szerelohoz vittem, ma mar ilyeneket megcsinalok otthon. Csereltem mar kilincset, zarat, tukrot, legszurot, pollenszurot, viszont egy generatornak mar nem allnek neki.

2023. jún. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pedig a generátort nem lehet elrontani.
2023. júl. 16. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!