Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus 1.5millió körül?

Ford Focus 1.5millió körül?

Figyelt kérdés

Használtautó vásárlás előtt vagyok és megtetszett a Focus 2 széria, 2006-2010 körüli, főleg a ráncfelvarott változat.


Napi 70km használnám munkába járás főleg (35-35km,nem autópálya)

Igazából semmi nagyobb igényem nincs, vigyen el A-ból B-be és ha valamit javítani kell ne arany áron.


Főleg a Focus 2 érdekel, és szívesen várok véleményeket, tapasztalatokat, és hogy ennyiért érdemes e ilyet nézegetnem. Előre is köszönöm. :)



2023. júl. 3. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze. 1.4-1.5M körül már egész jó állapotúak vannak. Az egyetlen drágább dolog rajta, ami relatív gyakori, az a hátsó futómű, mert berohadnak a csavarok és ha elszáll egy szilent, akkor azon csak a flex segít és végül az egészet fel kell újítani, lengőkarokkal együtt. Az egy 2-300 ezres mutatvány. Ezt leszámítva megbízható és relatív olcsó.
2023. júl. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krwkco ***** válasza:
100%

" berohadnak a csavarok ..., akkor azon csak a flex segít"

Vagy heggesztőlánggal szokták a csavarokat felmelegíteni. Olyan helyre kell vinni, ahol erre van lehetőségük.

2023. júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 krwkco ***** válasza:
100%
De abban igazad van, hogy a szerelőnek egyszerűbb a csere, ezért nagyon sokszor azt választja.
2023. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nagyon ritkán működik, mert a csavar a szilent blokkba rohad be, ami ráadásul alu. Ha elkezdi melegíteni, akkor sérül a szilent blokk is, meg a szilent is. Ezen a ponton meg már akkor tök mindegy, úgyis kuka.
2023. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten az 1.6 100/101 lovas szívó benzin, vagy az 1.6 90 LE dízel motorokat ajánlanám (használati szokások, igények függvényében), a többit drágább fenntartani. Összességében korrekt vétel.
2023. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyiban szólnék hozzá hogy 1,5 millióért már nem feltétlen kapsz jó állapotút, annyira felmentek az árak. 2-3 éve még meg lehetett volna játszani, de ma már nagy szerencse kell hozzá. Inkább olyan 1,8-1,9 milliótól nézegess. Sok sikert.
2023. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kap annyiért, 2015-öset vettem pár hete 2.9-ért. 3.1-ért volt hirdetve. Ránéztem, 2009-10-esek között azért van jópár, ami kijöhet 1.5-ből.
2023. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Nekem 2004-es évjáratú, 1.8-as van, s noha ennyi idős korukra régen leszoktam cserélni a kocsikat, az ő esetében valahogy nem visz rá a lélek. Úgyse kapnék érte annyit, amennyit ér, meg egyébként sincs semmi gond vele.
2023. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!