Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a csereérett irídiumos...

Mik a csereérett irídiumos gyújtógyertya jelei?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem kocsit és mivel drága az irídiumos gyertya, ezért nem csak beledobok egy szett újat, hanem csak ha látom a jeleit annak, hogy rossz.
2023. júl. 7. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát pl. reggeli hideg indításnál, hosszan startol mert már nem egyformán adják a szikrát a gyertyák és beremeg a motor is.

Aztán húzásnál berángat és erőtlen, fogyasztás is nő.

Én a helyedben vennék egy új szettet, mert mi van ha egy hosszú útra mész és éppen ott kezd el vacakolni, nagyobb bajt is okozhat mert sérülhet az injektor is és akkor még jobban a zsebbe kell nyúlni.

Milyen autóról van szó?

2023. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Ignis. Nagyon szépen indul, erős, fogyasztás jó. Egy szett gyertya 30-40 ezer ft. Jobb helyre is mehet.
2023. júl. 7. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Szervizkönyvbe nincs beleírva mikor volt a cseréje?

Gazdájától utólag nincs rá esély hogy megkérdezzed?

2023. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam már, múltkor is kérdeztem valamit tőle és nem válaszolt, nem akar foglalkozni vele :( Szervizkönyvben nincs benne ilyesmi.
2023. júl. 7. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem.

Úgy tudom 40 ezer vagy 2 évente kell cserélni, de most hirtelen nem tudom pontosan.

Én tavaly cseréltettem a Hyundai i40-ben.

2023. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
100 ezer km iridiumnál a csereintervallum ha jól tudom
2023. júl. 7. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen annyi, most néztem a neten.

Hány km van az autón?

2023. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
500 ezer
2023. júl. 7. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!