Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövő nyár elején akarok venni...

Jövő nyár elején akarok venni egy 125cc motort mert már kinőttem a robogóm. Többi lent.?!

Figyelt kérdés
Maximum 1.300.000ft-ot költenék rá és naked meg a sport kategória tetszik leginkább szóval azok közül akarok venni. Néztem a Yamaha yzf r-125-öt az elég patika motornak néz ki jól megy nem írnak rosszat róla nagyon. Aztán ott a Ktm Duke 125 ami nagyon tetszik még arról nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok? Vagy a Yamaha MT 125-öt néztem még az is jól összevan rakva nem is olcsó :D. Vagy még talán a Keeway Rkf 125 jöhet szóba de azt akkor full újonnan venném mert olcsó viszonylag. Kérlek írjátok le mindegyik motorról amit tudtok a véleményeteket meg a tapasztalatotokat. Köszönöm, hogy elolvastátok szép napot!

2023. júl. 11. 23:08
A kérdező szavazást indított:
Yamaha Yzf r-125öt vedd leírom miért.
Ktm Duke 125-öt vedd leírom miért.
Yamaha Mt 125-öt vedd leírom miért.
Keeway Rkf 125-öt vedd leírom miért.
4 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
a ayamaha sportmotor a tobbi pedig naked
2023. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
yamaha*
2023. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Személy szerint a duke ot vagy az mt t javasolnám. Ilyen kis lóerőknél nem érdemes nagyon specifikus motort venni. A sport motornak szerintem minden hátrányát élveznéd az r125 ben, az előnyök nélkül. A keeway meg kínai, ha nem vagy nagy ezermester nem erőltetném.
2023. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem értem a "sportmotor" külsőt 50-125 kategóriában, de hajrá. A haverok biztos díjazzák.
2023. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hany evig akarod hasznalni? Ha 2 akkor a keeway is jo lesz, ha tobb ideig akkor en az mt-t ajanlom
2023. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ennyit biztos nem adnék egy 125-ösért, ami csak kicsivel jobb,mint egy robogó. Ha ennyi pénzt szánsz rá akkor legalább A2-es kategóriából érdemes válogatni.
2023. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem éri meg 125ös ennyiért de ha ennyi akkor ennyi nem akarok egyből 390re ülni kismotor után mert az nem túl okos ötlet. Meg várnom kellene még két évet én meg jövőre szeretném éés 5ös válaszoló igen kb 2 évre vennék úgyhogy a keewayt megfontolom biztos!
2023. júl. 11. 23:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már a Keewayben is olasz blokk van tudtommal. KTM-ről csupa jót mondanak az ismerőseim, akik városban azt hajtják. Én speciel egy jól karbantartott japán mellett voksolnék, a Yamaha jó választás, esetleg érdemes még a Honda CBR125-tel is szemezni, kb. ugyanazt tudja, Yamaha-Honda közül ár alapján döntenék.


Az jó kérdés, megéri-e ennyiért a 125-ös, ha évekig elvagy vele és jó áron el tudod adni, megérheti. De mindenkinek az éri meg, amit a pénztárcája enged.


Mondjuk én úgy, hogy soha nem ültem 50 köbcentin sem, friss jogsival egyből a 95 lóerős 600-as motorra ültem rá, még jól vagyok. Persze járok rendszeresen tréningekre, ahol tanítanak is valamit, ellenben sok motoros "iskolával".

2023. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a kommented értelmes és lényegre törő további széles utat és vigyázz utakon sok a barom!
2023. júl. 12. 19:48
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Az a2 által kínált 48 lóerőre simán fel lehet ülni még anélkül is, hogy előtte robogózott volna az ember. Igazából az a "kezdőmotor" kategória. Az am jogsinak még 14 évesen van értelme, az a1 kategóriának viszont semmi. Szerintem meg fogod bánni ezt a vásárlást, nem nyújt annyit, mint amennyit rá kell költeni, 1 év alatt ki fogod nőni/meg fogod unni. Én biztosan az a2-es kategóriában gondolkodnék, ahol még mindig nem muszáj a tetejéből választani, lehet akár 30-40 le-s motort is vásárolni, nem kell egyből 48-at, bár az is simán kezelhető full kezdőként is.
2023. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!