Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minőségben mennyi az eltérés...

Minőségben mennyi az eltérés a következő fékbetétek közül Ate, Bosch, Ridex?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a legjobb az Ate és a Bosch, de ha pl. Ridex-et veszem akkor széthullanak a fékbetétek??

Olvastam mindenféléket, hogy ugyanazok a cégek gyártják mindegyiket, csak más a nevük ill. az árak is.

Jó hát biztos hogy mondjuk a Bosch-ba jobb anyagot tesznek és több kilométert bírnak ki mint az olcsóbb fékbetétek, amik még jobban is melegednek.



2023. júl. 14. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Így van.
2023. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a leve. Nem véletlen kerül többe.
2023. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ridex millió szám ad el mindenféle autóalkatrészt....

Szerinted ha "széthullana" akkor ezt megtehetné?


Én nem hiszek a többszörös áron árult alkatrészek többszörös minőségi különbségében


Az ismert régen a piacon jelen lévő gyártók termékei biztonságosak.


A ridex olcsó de jó alkatrészeket gyárt, rengetegen hazsnálják, és nem haltak még bele:)

2023. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Szerinted hány gyártó van aki millió számra ad el szemetet? Ez neked egy támpont? Szomorú.


Régóta piacon árulja a szemetet? Ez is támpont? Szomorú.


Olcsó, de jó, a drága meg igazából csak drága, ugye?

2023. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az olcsó alkatrész választást valakinél, nagyban befolyásolja hogy az illetőnek milyen típusú autója van, mert egy 4 éves Mercibe nem fogja venni a legolcsóbb fékbetéteket, féktárcsákat stb. mint akinek egy 20 éves szaladgálós Passat van.
2023. júl. 14. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Csak éppen ugyanúgy idő előtt fog tönkremenni és akkor már felcseszi az ember agyát és megveszi a drágábbat, már akinek van pénze rá és nem csak az utolsó forintjaiból tákolja a német prémium autót még ha idős is. Csak ezzel az a gond, hogy egyszer már a sz*rt kifizette meg a munkadíjat, most kifizeti megint. Elsőre kellett volna a jót. Sok ilyet tapasztaltam már ismerősi körben, sőt annál is akitől vettem az autót anno, 1-2 éves cserélt dolgokat amivel büszkélkedett csak szemétből cserélte, én cserélhettem ki újra csak éppen már gyárira vagy minőségire és azóta eltelt 6 év nincs gond velük, míg az ő cseréje 1-2 év után megadta magát, ennyit erről. Minőség az minőség és ki kell fizetni, de megéri hosszútávon. A német prémium autó meg nem az ilyen fillérb*szók sportja, nem véletlenül a sok lefingott pédlány, mert béluska csak menőzni szeretne megveszi, de fenntartani nem tudja.

2023. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!