Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan zajlik mostanában egy...

Hogyan zajlik mostanában egy B2 forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a "B2 forgalmi vizsga"?
2023. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 Amikor autóban nyelvvizsgázol. :D
2023. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam:) B*
2023. júl. 20. 10:05
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Boríték-->átmész 1.-re

Nincs Boríték-->megbuksz, vehetsz pótórákat.

2023. júl. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Aki csak borítékkal tud átmenni, azon a pótóra sem segít, mert gondolom csak úgy félvállról elvezetget, de nem tanulni megy oda.
2023. júl. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem lepontozva. Nagyon sok helyen így megy. Anno gimiben 11.-ben mindenki jogsit akart kb. rajtam kívül mindenki fizetett. Nekem is 2.-ra lett meg, az oktatóm mondta előre, ha ennél a vizsgabiztsonál nem fizetek, akkor nagyon faxfej lesz velem és fix hogy megbukok. Oktatóm szerint hibátlanul vezettem, mégis megbuktam. Aztán 2.-ra kikaptam egy normális vizsgabiztost és vele átmentem.
2023. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Én megkérdeztem az oktatómat annak idején, óvatosan, azt mondta, hogy hogy attól függ, a három közül melyik vizsgabiztost kapom, ha fizetni próbálok, kettő megbuktat, egy fel is jelent, de mivel oktatón keresztül szokták a borítékot odacsúsztatni, úgysincs esélyem fizetni. Azért lettél lepontozva, mert ez a lefizetősdi sajnos nagyon lassan, de végre kezd kikopni, néhány városban/kerületben néhány embernél esetleg még működik, én is tudok konkrét páréves sztoriról ismeretségi körben, hogy fizetett, de k*rvára nem kéne azt mondani egy tanulónak, hogy ezzel készüljön, mert

1. simán megütheti vele a bokáját

2. aki fizet, az valószínűleg annyira is készül, inkább meg kéne tanulni vezetni meg minimálisan közlekedni. aki egy forgalmi vizsgán nem tud átmenni lefizetés nélkül, annak nem való a közút. Aki "hibátlanul" vezet friss jogsival, annak egy szavát nem hiszi el senki, akinek meg az oktatója is ezt mondja, arról az oktatóról meg végképp megvan a véleményem.

2023. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ui.: Én B forgalmin hibavonal nélkül mentem át elsőre, lefizetés nélkül, és meg is volt a véleményem a vizsgabiztos lazaságáról, mert parkolás után speciel index nélkül indultam el (tesco parkoló, szóval nem út széléről, nem para), oktató próbálta is jelezni a kezével, csak nem fogtam fel.


Nagymotorra is elsőre mentem át, kaptam két hibavonalat, és mondta a vizsgabiztos, hogy ezek csak azért, hogy nehogy elbízzam magam, pl. későn indexeltem, azaz kereszteződés előtt ahol volt egy nyitott gyárkapu, amíg nem értem a kapu vonalába, nem raktam ki az indexet. De pont a környéken volt olyan, hogy nagyon közel két utca is nyílt egymás mellett, ha ott túl hamar indexel az ember, akkor bukóhiba, szóval ezek az olyan hibavonalak, hogy kap-nem kap az ember, tök mindegy, ezért lehet 10-et összegyűjteni belőlük. Nem olyan hosszú az a vizsga, hogy 10-et össze lehessen gyűjteni, ha nem hülye az ember. Ha meg megnézzük, mik az instant bukást okozó hibák, hát, nem is tudom, az ellen véd a lefizetés?

2023. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: instant bukást okozó vizsgák esetén nem működik a lefizetés, csak kisebb hibákat elnéznek plusz nem szivatnak feleslegesen. Ha túl hamar a vizsga végére értek, akkor nem mondja azt a vb, hogy na gyerünk menjünk még egy kört erre stb. Igazából csak a "nyugalmat" veszed meg.
2023. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Tehát felesleges a lefizetés. A vizsgabiztos amúgy nem tud szívózni, ott van előtte a vizsgalap, azt kell követnie. A menjünk még egy kört meg nem szívózás, nekem legutóbbi kategóriámra 28 perc volt a forgalmi vizsga, és kicsit megcsalva éreztem magam, mert a vizsgadíj mellé egy egész órát is kifizettem. Jobb lett volna menni még két kört. Akinek a még egy kör stresszforrás, annak nem való a vezetés.
2023. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!