Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az aktív habbal mit kell...

Az aktív habbal mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Van az automosóban olyan lehetőség, hogy aktív hab. Ráfújom az autóra, utána mit kell tenni?

2023. júl. 21. 08:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Aktív hab az jó dolog. Én előtte sima vizes magasnyomásúval végigmegyek az autón hogy a rajta lévő port, meg könnyen lejövő dzsuvát leszedje. Aztán ha picit vizes akkor az aktív hab hatékonyabban teljesít mert a vizes koszba jobban beletud ivódni és jobban dolgozik, jobban fellazítja a koszt és érdemes jó vastagon behabozni a kocsit és utána várni 2-3 percet és amikor már kezd eltűnni a hab de még nem szárad rá akkor ha nagyon nagy a dzsuva samponos vízzel érdemes átcsapatni még az is pluszban jó oldószer és ha azzal megvagy akkor sima vízzel végig lecsapatni ameddig habos a víz addig kell csapatni lényeg hogy minden habos víz lekerüljön az autóról. Meg én erre a lágyított vizet vagy foltmentes vizes öblítést ami épp van az adott mosónál azzal érdemes mert a lágyított víz kevésbé hagy foltot maga után, sokkal jobb lesz az eredmény. Sokan mondták nekem hogy az ottani wax-ot is érdemes lenne használni, de én szerintem azok semmit nem érnek.
2023. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ottani waxszal nekem az a bajom hogy nem tudod úgy csinálni, hogy az ablakra ne menjen rá. Rettenet ahogy kinéz rajta utána.


En inkabb csak ugy szoktam hogy

Viz es aktiv hab aztan lagyitott vizzel csapatom le. Aktív hab után sima vizet mar nem kérek rá.

2023. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!