Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy régi autó megbízhatóbb és...

Egy régi autó megbízhatóbb és olcsóbb lehet fenntartani, mert egyszerűbb konstrukció?

Figyelt kérdés
90-es évekbeli autóról van szó

2023. júl. 21. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha jó állapotú akkor igen. Viszont visszahozni a halálból kész csőd.
2023. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Egy 25 éves autó a legritkább esetben megbízható és olcsó fenntartású.
2023. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

10/9-szer nem mert szét vannak rohadva annyira hogy gazdasági totálkár lenne a megjavítása vagy 20-30 év alatt volt legalább egy tulaj aki nem akart pénzt költeni rá,rontva az állapotát.

Ha már egyszer fel lett javítva jó állapotra akkor fenn lehet tartani aránylag olcsón(ha van hozzà alkatrész nem aranyáron) csak addigra annyi pénzt ràlocsoltál hogy vehettél volna egy fiatalabb,modernebb,biztonságosabb,kényelmesebb autót.Illetve akkor is szinte bármikor bármi elromolhat mert öreg és nagy eséllyel van benne 2-300ezer km.

2023. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van az 7-800 ezer is
2023. júl. 21. 23:03
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha rendben van akkor igen!!! És szerethetőbbek mint a maiak.
2023. júl. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Erősen állapot függő!De egyértelműen szerelhetőbbek, nincsenek tele mindenféle (számodra) szükségtelen elektromikával. Valamint nagy eséllyel találsz bontott alkatrészt és nem kell megvenni bárdinál 6xos áron.
2023. júl. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban megéri egy idősebb autót venni, mint például 8 millióért egy Vitarát. Ami biztonságosabb, de ugyanannyi hely van benne, ugyanúgy megy, ugyanannyira megbízható, ugyanakkora a csomagtere, ugyanannyit fogyaszt...stb. Szépnek, nem szép. Nem különleges.

Senki sem a lábad elé borulni a Tesco előtt, ha ilyennel mész kenyeret venni.


A régi kocsikhoz olcsóbb az alkatrész és egyszerűbb konstrukciók. Egyszerűbb fenntartani.

2023. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

A régi autónak viszont volt 40 tulajdonosa, ki tudja milyen trehány alakok voltak közöttük, és melyik főzte meg a motort.

Illetve azok is el tudtak kopni, ha még megy is a motor, de olyan gázokat nyom ki, hogy műszakin nem megy át, vagy rizikós.

Én most egy örökéletűnek hitt dízel opellal szórakozok, és eléggé kapott az idők folyamán.

Tévedés volt megvenni.

Olyan hibái vannak, hogy nem kevés szórakozás helyrehozni.

Akinek meg ideje nincs, annak csak állna a kert végében.

Gyenge, büdös, füstöl, rohad, pedig erre még vigyáztak is.

2023. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 és akkor mi van?

Megvettem, 5 métert vezettem a kocsit, atomjairaszedtem, újjáépítettem, és most jó. :)


Nyilván kellett hozzá, idő, pénz, szaktudás. Ami nincs meg mindenkinek. De most jó. Élvezem.

2023. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!