Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf IV ülés passzol a Golf...

Golf IV ülés passzol a Golf IV Variantba?

Figyelt kérdés
Üléscserét tervezek, javarészt Golf IV ülést találok, nekem viszont kombi van. Bele megy minden további nélkül? (Így ránézésre ugyanolyannak tünik, ugyanúgy ledönthető, stb)

2023. júl. 23. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a kombiké más, legalábbis a hátsóülés. Az 1-es Octaviámba tettem Bora üléseket,és ott is kimondottan a szedánt kerestem. Minden gond nélkül passzolt,mivel mindkettő Golf 4 alap.
2023. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 ajtós nem az igazi, mert ott a billentő kar, hátsó ülés eltér. 5 ajtós és kombi első ülések ugyanazok, hátul van különbség, én javasolnám hogy ugyanolyan mintázatú garnitúrát keress és akkor csak első cserével megúszod.
2023. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a baj, a hátsót is szeretném, ugyanis nem reagál a döntésre a kis pecek, amikor a csomagtérrel akarom egybenyitni... vagyis... a kezemben marad a pöcök...

2023. júl. 23. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az ülőlap amit át kell ültetni ilyenkor, de a háttámla elvileg kompatibilis, viszi t nem próbáltam… ha személyesen mész érte, vedd ki előtte a meglévőt és dobd bele ha engedik. Kombi garnitúra akár Bora, Octavia nincs a közelben eladó? (Galape bontó nekünk bevált, esetleg megérne egy kérdést.)
2023. júl. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!