Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 25 éves japán autóm...

Van egy 25 éves japán autóm rendszeresen szervizelve, jó állapotban(meg szokták nézni, hogy milyen szép állapotban van) Megéri frissíteni egy kb 5-7évvel fiatalabb autóra aminek bizonytalan az előélete vagy maradjak a régi autómnál?

Figyelt kérdés
Éves szinten 4-5e km-t használom családi autóként 90%-ban városban. Garázs nincs, kint alszik a lakótelepen. Gyakorlatilag hétvégi autó. Van értelme százezreket költeni egy pár évvel fiatalabb autóra?
2023. júl. 29. 17:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nagy baja, nem kel rá sokat költeni, akkor miért vennél újat?
2023. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
*kell
2023. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha van bőven pénzed és jó árban el tudod adni, akkor miért ne.
2023. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Milyen 25 éves japán autót néznek meg???
2023. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az állapota miatt nézik meg nem azért mert kuriózum. Toyota
2023. júl. 29. 17:43
 6/25 anonim ***** válasza:

De miért néznek meg egy 25 éves átlag japán autót azért mert "jó állapotban van" ez mit takar?


Most ha van egy suzuki swiftem ami nem rozsdás meg szép a fényezése azt megnézik az utcán?

2023. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kb azért mert 25 évesen nem egy bontószökevény és sok fiatalabb autó nincs ilyen állapotban. Nen túrista látványosság. Nem kell megakadni itt. Csak egy viszonylag szép állapotú régi autó
2023. júl. 29. 17:53
 8/25 anonim ***** válasza:

Írj már le pontos típust mostmár tényleg kiváncsi vagyok mert ha nem valami ritka spéci darab akkor én ezen továbbra is fenn vagyok akadva, hogy ugyan miért néznének meg egy 20on éves régi autót csak mert nem valami rozsdás lelalkott kotla..


Megnézni maximum egy új M8 BMW-t szoktak vagy Ferrarit nem egy átlagos 20on éves autót csak mert nem mállik róla a festék


Persze van az OT kategória is ahol megnézik a régi , ritka szép autót, de te nem így írtad le

2023. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem is japán csag 20éves. Legutóbb voltam lengéscsillapító cserén és ott mondta szaki, hogy minél újabb és bonyolultabb autót veszek annál több bajom lesz vele. Hát elég sok jóval újabb autó volt ott az tény.
2023. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

#4/8 megnyugodhatsz elég sokat.. megnézik a 34 évest is. SŐT.. kb 3 valahol leparkolásból 1x beszélgetni is kell róla valakivel mert odajönnek. :)


Kérdező, te meg ne legyél hülye, tartsd meg...

2023. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!