Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem húz az autó alacsony...

Lali1013 kérdése:

Miért nem húz az autó alacsony fordulaton?

Figyelt kérdés

Mazda 6, 2003. 2.0 diesel az alany.

Kb egy hete vettem észre hogy gyengült a teljesítmény,kétezres fordulat alatt nem akar gyorsulni, egy kis emelkedőn pedig hiába nyomom a gázt mintha semmi sem történne, vissza kell kapcsoljak kettesbe akár. Viszont 2500 fordulattól kilő. Korábban sokkal nyomatékosabbnak éreztem és tudtam is gyorsulni kissebb fordulaton is.

3,4,5 fokozatban nagyon lassan gyorsul, sokkal lassabban mint ahogy korábban.

Milyen probléma okozhatja?



2023. aug. 2. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1000 meg 1 dolog okozhatja. El kell vinni szerelőhöz, géppel kiolvassa, elő adatot néz, aztán el tud indulni valamilyen nyomon.

Nem tudom mikor fogják már fel az emberek, hogy interneten keresztül nem lehet autót javítani, az alapján meg főleg nem, hogy “nem gyorsul úgy az autó mint régen”.

2023. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Turbonyomas problema. Tobb dolog okozhatja. Szerelo tobbet tud mondani.
2023. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
mert 20 eves kocsi
2023. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Szia Lali, 20 eves kocsi es mar nem birja a motorja
2023. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló!

Nem vártam hogy ezen platformon keresztül bárki is javítsa meg az autót,csupán nálamnál okosabb emberek meglátására vagyok kíváncsi.

Term.szerelőhöz fogom vinni majd.

És nem a régi 10 évvel ezelőtti nyomaték hiányzik. hanem kb 1-2 héttel ezelőtti amikor is sokkal nyomatékosabb volt.

Köszönöm a hasznos infókat.

2023. aug. 3. 08:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De teljesen mindegy mit vársz, annak abszolút semmi értelme hogy 20 ember leír 20 féle dolgot ami okozhatja, és mindenki csak találgat. Úgyis szerelő fogja tudni élőben diagnosztizálni és javítani is. Semmi értelme az ilyen kérdéseknek.
2023. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!