Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Győrben van olyan autósiskola...

Győrben van olyan autósiskola ahol van automataváltós oktatói autó? (igen, tisztában vagyok vele, hogy belekerül a jogsimba, hogy csak is kizárólag automata váltós autót vezethetek…de nem erdekel, mert ugyse fogok manuálisat vezetni)

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már mindenhol van ilyen
2023. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha manuális váltós autóval vizsgázom, de megbukok. Akkor ha bemegyek az adott iskolába akkor van jogom kérni másik oktatót? Kérhetek úgy másik oktatót, hogy az már automaváltós legyen?
2023. aug. 7. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, bármikor
2023. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Körbe kérdeztem és azt mondták, hogy amikor vezetek akkor 2x kell aláírnom egy füzetet. 1x amikor beszállok és 1x amikor vége az órának.

Tegyük fel, kérek egy másik oktatót, akkor azzal a “füzet”-tel mi lesz?

Nem lesz áskálódás, hogy át megyek máshoz? Vagy ez hogy működik?

2023. aug. 7. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:
A füzet megy veled a következő oktatóhoz, sőt, még ha iskolát váltasz, akkor is.
2023. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oh, ezt nem is tudtam.

Nagyon szépen köszönöm!

2023. aug. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!