Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió forint alatt milyen...

1 millió forint alatt milyen terepjáró van, ami nem nagy, viszonylag jó és nem fogyaszt sokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kb lehetetlen kategória, de azért hátha találok valami jót. Suzuki Jimny kilőve, mert az már nagyon kicsi. Kb Lada Niva méret lenne nekem jó.

2023. aug. 7. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ami hirtelen eszembe jutott, az a Honda HRV. Bár nincs vele tapasztalatom, de nézegettem egy időben.
2023. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Honda hrv az nem is terepjáró nem?
2023. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
😮😮
2023. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
#2 Nem, de többet tud terepen, mint a legtöbb terepjárónak dedikált gép. :D
2023. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
46%

Itt van egy cikk, nem tudom ebből melyiket lehet itthon megkapni, meg melyik fér be az árkeretedbe, de elég régi verdák vannak felsorolva. Szóval hátha, ad legalább ötletet a cikk:


[link]

2023. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Lada Niva méret lenne jó, akkor azt vegyél!

Vagy Kia-t:

[link]

Amúgy tényleg lehetetlen kategória. Igazi terepjárót 5 milla alatt még 20 évnél fiatalabbat se kapsz.

2023. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2023. aug. 7. 16:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!