Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra J 1.4 Turbóról...

Opel Astra J 1.4 Turbóról vélemények?

Figyelt kérdés

Akinek van, vagy volt, mik az erősségei, gyengéi?


2018as Sedan kivitelt vennék.



2023. aug. 7. 17:55
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Egyébként az is egy színvonal lehet, ha a profilodból látni mennyi pénzed van. Gondolom valamit nagyon kompenzálni kell. Nekem elég egy 4 millás autó azért az évi 20 ezerért, de te nyugodtan faxméregess, én inkább a lakásra költöm, meg utazok , meg rakok félre. Te felszínes kis patkányállat. Arra voltam amúgy kíváncsi, mások mit mondanak az autóra , milyen kényelemre, dinamizmusra, stb. véleményük szerint, de jött mindenki azzal, hogy milyen gondok lehetnek a lefingott példányokkal. Miért, talán a BMW, Audi, nem egy rakás szar, ha nem törődnek vele, fut 5675666777 km.t, és ezer éves? Haverom a lefingott szar külföldi mazdájával tőbbet szopott eddig, mint bárki bármilyen autóval amit ismerek. Azt nagy japán , húúú , boruljon le mindenki! xdd Érdekes másiknak a TFSI Audinak meg semmibaja, pedig minden szarnak elhordták azt a motort. Nem mindenki igényli valami elfusson 300000et faxául, mert megveszi 100ezer km alatt, megcsinálja a kötelezőket, és eladja 200000 km alatt. most persze ki lehef fogni a xart, de mert más márkákból nem? Jó a toyotából körülöttem is az van, hogy elpusztíthatatlan, de akinek az nem tetszik, az ne vegyen autót, csak max valami 100 loeros szívó szart?
2023. aug. 9. 18:52
 22/59 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig megy a faxság, a hatos elmondta a gyengéit. 😀


Mégis 0%on van.

Én ott kiszálltam a pontozasbol, amikor most megláttam.

Te tudsz rakni Rá egy zöldet, hogy lássuk nem te vagy az a féreg, akinek nem tetszik a vélemény ezért lenyomja 😀


Gyenge konstrukció nemhiába van szare hugyert😀

2023. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Te komolyan egy fos franciával menőzöl te majom te :DDDDD Ha ezt tudtam volna nem is írok semmit, már látom troll vagy. Nemhinném többe van, mert egy automata váltós, 70000 km alatti 1.4 t astra 4-4,5 megvan vezetett szervízkönyvvel. De gondolom nálad a 20. tulaj elhagyta a szervizkönyvet te szerencsétlen. :D Azt se tudni németbe mennyit raktak bele tekerés előtt, gondolom. Hogy ennyire böszme legyen valaki...
2023. aug. 9. 18:57
 24/59 anonim ***** válasza:
100%

Tyűha, fos francia, ami kényelmesebb mérföldekkel, 3 literes motor, 2014es modell szintén 4.5millio, exsclusive=full extra, utólagos webastóval.

Ha azért szar mert nem bírod/bírják fenntartani az alacsony pénzes suttyok, akkor tényleg hulladék. Aztán a fenntartási költség az egyetlen előnye a fostrádnak 😀 de nem is ilyeneknek találtak ezeket ki.

2023. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
6.os, konkrétan leírta gyakorlatilag amit a neten olvasni. De olvasni hibát a te hulladék szarodról is nem keveset ha ráguglizol. Az meg nem segítség, ennyi erővel a fos franciákról, meg a német prémiumokról azonnal le lehetne beszélni mindenkit, mazdáról is h rohad, stb. De gondolom az 1 bites agyaddal ezt nemtudod felfogni.
2023. aug. 9. 19:02
 26/59 A kérdező kommentje:
Előbb az volt a baj szar az Astra, mert a 6os leírta milyen költséges hibái vannak. xd Most meg olcsó a fenntartása, és jó lesz nekem,mert csóró vagyok ? xd Ellentmondasz saját magadnak.:D
2023. aug. 9. 19:05
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan azt is olvasod, hogy a k astránál és a j versenytársainál 300kiloval nehezebb.

Valamint EGY TURBÓS MOTORJA SINCS a "JÓ" között.


Mindegy, legalább keveri magának az üzemanyagot, 1 rész olaj, 50 rész üzemanyag 😀


Emellett kényelmetlen, gyengén extrázott edények.


Attól hogy az egekignmagasztalod marad ugyan az... egy fapados bódé ami nem is a legjobb konstrukció.


De mégsem az veri ki a biztosítékot hogy magasztalod, hanem az H segítséget kérsz, véleményt, de megis mindegyik véleményt leszarozod és leppontoztad. 😀

2023. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:

Az enyémnel olcsóbb, kiváncsi vagyok a gyári 19es felnire mikor vennél 340ezerért gumit nyárra 😀vagy éppen télre.


Vagy esetleg féktárcsa és hasonlók.

2023. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
De szerintem szövegkörnyezet és ismeret, ha van egy pici ész 😁
2023. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
Az nem vélemény, hogy léirjátok a tipushibáit egy autónak. Tipikusan azok az emberek vagytok, akinek van egyetlen ismerőse, akinek Opelje van, amiben van 400 ezer kilométer és soha nem törődtek vele, ez az autó szar, és akkor meggyőződsz róla, hogy "ja hát az összes egy szar". :D De ugyebár egy példára nem lehet szabályt építeni, mert ha lehetne, akkor a te példád alapján elmondhatnánk, hogy minden ember IQ szintje egy számjegyű. Pedig tudjuk, hogy nem így van.
2023. aug. 9. 19:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!