Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó mennyire reális...

Ez az autó mennyire reális áron van hirdetve? Így ránézésre megérné megvenni? Az üvegek gyárilag ilyenek, vagy valaki már lesötétítette?

Figyelt kérdés
[link]
2023. aug. 9. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Megéri.
2023. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Z14Xep, láncos motor.


Olajat már viszonylag alacsony km állásnál is eheti.

És ennyiért elég drága


Könnyen rozsdásodnak.


Reális ára max 1 millió

2023. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Szerintem is drága.

Ha van vezetett szervizkönyve vagy számlák az olajcseréről, akkor esetleg 1,3 milliót megér. De többet nagyot nem. Az mindenképpen pozitív hogy végig magyarországi autó.

2023. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár százassal túl van árazva.
2023. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha azt nézzük milyen lerúgott példányokat árulnak szerintem megéri 2006 és csak 2 tulaj az bőven jó

Jszp-n se írja, hogy törve lett volna, legalábbis amit a biztosító felé jeleztek volna

Szóval szerintem megéri, de látni kéne hozzá élőben is

2023. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

El kell menni megnézni.

De érdekes, hogy megveszik fél évre, két garnitúra gumit vesznek rá, hogy eladhassák. JSZP nem mutat semmi érdekeset.

De szerintem drága

2023. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1M - 1.2M a reális ár.

Kereskedőnél 2007-es, 105LE, 1.4M korróziómentesen. Sötétítés lehet gyári. Ebben az évjáratban lehetett extraként kérni (elég ritka).

2023. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!