Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet egy autó...

Mennyibe kerülhet egy autó visszapillantó tükrének megigazítása?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy amikor hazaértem, azt vettem észre, hogy az autóm bal külső visszapillantó tükre elég rendesen el van mozdulva (valószínűleg egy családtag nekiment amíg nem voltam otthon.) Mennyiért igazítanák meg?

2023. aug. 9. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Odamész aztán visszaugrasztod, mert alapban úgy van megcsinálva, hogy behajthatóak.
2023. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most kamu? Csak elmozdult a tükör és ennyi? Én 10 ezerért visszaállítom neked!
2023. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nincs egy férfi ember körülötted aki megcsinálja? Ha nincs akkor 5ezerért megcsinálom neked, Zuglóban vagyok :R
2023. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az egyesnek a tippet, meg tudtam igazítani egyedül.

Ez az első autóm, nem tudtam hogy kézzel vissza lehet rakni😅😅

Amugy ha szervízbe vittem volna, szerintetek megcsinálták volna ingyen?

2023. aug. 9. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen
2023. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én tényleg azt hittem, hogy kamu.
2023. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Sajnos nem kamu, tényleg még nagyon az elején járok az autóvezetésnek, most ismerkedek csak a műszaki dolgokkal, és nagyon megijedtem mikor hazaértem és egy elmozdult visszapillantó fogadott.
2023. aug. 9. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. 25 ezer lesz, privátban küldöm a számlaszámot.
2023. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a Youtube a barátod ha autószerelésről van szó. Szinte minden apróbb javításról és alkatrészcseréről van videó. Persze nem azt mondom hogy állj neki egy komplett motorfelújításnak az alapján, de az ilyen apróságoknál hasznos segítség. Nekem a komplett tükröt kellett cserélni és ott néztem meg hogy csinálják lépésről lépésre, hasonlóan az izzócseréhez.
2023. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor dieselt tankolsz benzinesbe vagy fordítva, akkor leszel kezdő :D
2023. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!