Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2-4 millió között melyik...

2-4 millió között melyik benzines autó lenne a legmegbízhatóbb autópályázásra?

Figyelt kérdés

Dízelt semmiképp sem szeretnék, a benzines tetszik, de szeretném, ha max 7-8 literrel eljárna 130km-h-nál.


Heti 2x250km-t fogok vele menni, plusz városban 1-5km-eket, heti 1-2x.


Tudok olajat cserélni, féket, stb. Olyan dolgokat, amihez nem kell speciális szerszám. A motorhoz nem szeretek nyúlni, de ezen kívül sok mindent csináltam már, így szóbajöhet akár idősebb autó is.


Ami fontos, hogy legyen azért ereje, mondjuk egy 110-130le-nek már örülnék.

Főleg egyedül utazom, de azért nem gond, ha lehet is pakolni az autóba.


Extraként fontos egy jó minőségű fényszóró, tempomat, ülésfűtés, klíma. A többi nem igazán érdekel.


A legfontosabb, hogy minél kevesebb gond legyen vele. Első tulajos, 100.000km alatti autó szeretnék venni, vagy ez alatt, ami rendszeresen volt is szervizelve.


Kb 4-5 évre tervezek az autóval, mivel vidéki egyetemet kezdek el, 28 évesen erre a döntésre jutottam…


Szuper lenne egy minél újabb autó, de akár 10-13 éves is szóba jöhet, ha nagyon tartós konstrukció lett.


Turbós motort csak akkor vállalnék be, ha jó konstrukció, egy 1.4t elég lenne, de ha mind megbízhatatlan, akkor inkább valami szívó benzines.


Pénz van félretéve, de nem autóra szeretném költeni, ez jelenleg csak egy eszköz lenne, minél olcsóbb, annál jobb.


2 millió alatt biztosan nem találni megbízhatót, ezért határoztam meg innen az árat, és 4 millió fölé nem szeretnék menni, mert ott màr félteném, sajnálnám. Utcán fogok parkolni, hóban, esőben, tűző napon…


2023. aug. 21. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Prius 5 literrel elmegy, ezért ha benzines, akkor azt ajánlanám pályára.
2023. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán h astra.
2023. aug. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es focus 1.6 101 lovas.
2023. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Prius tényleg jó lenne vagy más Toyota hybrid.
2023. aug. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megvagytok áldva ezekkel a hybridekkel.


https://www.youtube.com/watch?v=O_LD9BEQOyY


[link]

2023. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Prius autópálya tempónál szerintem biztosan nem fogyaszt 5 litert…
2023. aug. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!