Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb motoros...

Melyik a legjobb motoros találkozó Magyarországon?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ki mit gondol :)
2023. aug. 24. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Semelyik. Én motorosként legfeljebb a szomszéd fagyizóban pacsizok motorossal, ami májerkedés motorostalálkozókon folyik, ahhoz nincs gyomrom. Sokkal jobb elmenni egy vezetéstechnikai tréningre vagy Safety-Hungary nyílt napra, ha motorosokkal akarok beszélgetni.
2023. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
53%
Találkozókat én sem szeretem de mint motoros program sok motoros látogatóval számomra Kunmadaras a favorit.
2023. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk inkább olyanokrtól vártam volna véleményt, aki szereti a motoros talalkozókat. Koncertek, feeling, meg úgy az egész összességében érdekelt volna. Erre pont 2 olyan választ kaptam, aki nem is jár ilyenekre :D
2023. aug. 24. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
#3 Figyelj, én már gimnazistaként is megpróbáltam ilyenekre járni, meg amióta motorom van, azóta is, de lehetetlen. Sok spicces f*sz besörözve motorra ül, meg azt hiszi, hogy szereti a Blues Company-t. Nagy élmény, mondhatom. Rosszabb, mint a legaljább falunap.
2023. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Tokajban voltam vagy 3x. Az olyan volt, hogy a sok melo utan egy kis kikapcsolodas. Már eladtam a motort így nemlatom ertelmet menni egyikre sem de azt szerettem. Egyedül mentem de mindig valakikkel összeismerkedtem.
2023. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:
52%
A kíváncsi vagyok ki mit gondolból azt hittem bárki válaszolhat.
2023. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én speciel szoktam menni, és én imádom :D azért is gondoltam, hogy érdeklődöm már, hogy kinek melyik tetszik legjobban, azt hittem másnak is olyan nagy élmény mint nekem, de ezek szerint tévedtem:'D

Csak akkor nem értem, hogy van több ezer ember minden nagyobb találkozón, ha ennyire nem szereti senki :D

2023. aug. 25. 11:01
 8/8 dirtboy ***** válasza:

Biztosan sokan szeretik ha annyian vannak. Az hogy itt per pill többember van akit nem érdekel nem jelent semmit. Írd ki inkább valamelyik facebook motoros csoportban és biztos rengetegen lesznek akik járnak és ajánlanak.


Magam részéről nem vagyok barátkozós fajta,szívesen intek a motorosoknak meg megállok ha látom baj van de engem igazából full idegen emberek nem érdekelnek csak azért mert van nekik is motorjuk. Persze ha olyan motoros vagy aki bandába verődve szokott motorozni az más,akkor adja magát a társaság egy találkozón de én igazából egymagam szeretek menni mert nem szeretek alkalmazkodni.

2023. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!