Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4es 1.4 16V Alapjáraton...

Golf 4es 1.4 16V Alapjáraton 3hengerezik de fordulaton ki simul. Mi lehet a gond? Ez nagy probléma ne is menjek vele így esetleg? Csak alapjáraton csinálja utána tökéletes minden.

Figyelt kérdés
2023. szept. 2. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy más fordulaton is csinálja csak te nem hallod akkor már.
2023. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sortrafó szerintem,ami csak egyre rosszabb lesz.
2023. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sortrafó... Köszi

Javítása kb?

Vagy így meg se vegyem?

2023. szept. 2. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem 100%,de én arra tippelek,sok hasonló Bosch-Schampion sortrafókkal szerelt kocsiknál ez gond szokott lenni(Pl Opel,Skoda)

Nekem egy feliciám majdnem leégett e miatt.

Javítás(csere) egyszerű,nekem anno kb.6 éve Feliciában 10 perc volt,gondolom a Golfban sem sokkal bonyolultabb,maga a trafó nem tudom,de szerintem ha jó minőségűt akarsz,40 körül lehet,de ezt te keresd ki.Használt,bontott sortrafót ne vegyél.

Ha van ismerős,aki próbaszerelésre odaadná,akkor biztosabb lehetsz,hogy az e a gond.

2023. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem értek a kocsikhoz őszintén csak egy jó árba lévő golf 4 van és azt mondta a tulaj ez a baja.

Azért kérdeztem, hogy ezzel lehet menni vagy rögtön javítás.

Főleg így, hogy írod neked majdnem leéget e miatt...


Viszont ő azt mondta hogy fordulaton ki simul.... Ezt ha teszek egy próbakört akkor csak hallom nem?


Vagy az első kommentelo írta itt hogy tuti akkor is csinálja csak nem hallom. Ez lehet vagy hogy tudom most ezt meg hogy jó vagy nem?


Mert ha utána ki simul akkor csak használható így?


Végülis a kérdés lényege, van egy kocsim azt ha eladom rögtön kell egy másik munkába járás miatt, tehát addig nem is adom el és ez a golf lenne a kiszemelt amibe átülök rögtön.

Ha fordulaton jó és igazat mond az eladó akkor használhatom amíg nem csináltatom meg az pár hónap lenne, vagy így meg se vegyem akkor?

2023. szept. 2. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 1-est nem akaraom megbántani,de ha fordulaton is csinálja,akkor azt éreznéd.Egy egy rángatás,pillanatnyi erőtlenné válás.

(Gyertyára is lehet gondolni,meg motorvezérlőre,de nem sok esély van rá),sortrafó tipikus hiba szokott lenni.

Egyébként rosszul írtam,mert nem sortrafó,hanem gyújtás trafó,de ugyanaz a lényege,és néztem a guglit 20-25 ezer-ért van már új.

Alapjáraton 3 hengerezik,nagyon nem jó és idegesítő.Az hogy fordulaton kisimul,az béna nepper duma.Nem a 80-as években vagyunk egy zsigulival.

Mondd meg az eladónak hogy engedje le egy új trafós szett és 4 gyertya árát.Ha véletlenül nem az a baj,akkor is legalább ezek újak.

2023. szept. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!