Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1998 Golf 4 1.6 SR vélemény?

1998 Golf 4 1.6 SR vélemény?

Figyelt kérdés

98as Audi A4 b5 2.4 Sedan-t cserélném le mert 90% városban használom és tény szeretem azt a 165LE ha hosszú úton előzés stb de nekem sok a fogyasztása városba 10L városon kívül láb függő 6-8l szerintem a komputer szerint az átlag fogyasztás 9,5-10l


A fent említett golf-al kapcsolatba fogyasztás téren mi várható? Erőbe közel nem lesz az mint az Audim tudom de valamit valamiért...


2023. szept. 4. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
7-8 liter körül esznek
2023. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor kb ugyan ott lennék mint a mostani Audi fogyasztás tehát nem éri meg.
2023. szept. 4. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Hááát van egy ismerösöm neki A3 audiba van eza motor, ő azt mondja hogy 12-13 litert simán megeszik.


Amugy az 1.6 SR egy egyszerű strapabíró motor, de viszont az olajat azt szereti enni


Amugy nincs vele gond, minden 2-3 dik tankoláskor kell bele 1 liter olaj azt megy az, nem viccelek



a fogyasztása? Hááát városban 8-10l kb attól függ hogy milyen távokat és milyen stilusban mész

2023. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bocs hülyeséget írtam, neki 18 turbós van



De a fogyasztás az annyi amit írtam:)

2023. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engedd el a német széttiport sza..okat.

Van egyéb is, csak megszokást igényel!

2023. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Váltó a gyenge pontja, kiszakadnak a gyári szegecsek belőle. Újabbaknál már csavaros.

Olajat tud enni, meg városban fogyasztani. Országúton kedvező fogyasztás.

2023. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!