Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A tulajdonjog a pénzintézet...

A tulajdonjog a pénzintézet számára fenntartva?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy autót használtan. Az autó 2018 óta van az eladónál, viszont mikor lekérdeztem az ügyfélkapun azt írja hogy 2022 óta, fenntartva a pénzintézet szàmára, akkor ez így hogy van? Nem 2018 óta kellene akkor? Mire érdemes odafigyelnem ilyenkor?

2023. szept. 7. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg hitelt vett fel és az autó a biztosíték. A tulajjal nem beszéltél?


Itt leírják, hogy érdemes hiteles autót venni:

[link]

2023. szept. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lízingeli, és a lízing lejártával el szeretné adni. Így papíron nem is az övé a kocsi hanem a banké és te a banktól fogod megvenni. Érdeklődd meg először a tulajnál hogy pontosan hogyan is van.
2023. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma fogok beszélni a tulajjal, de ha lizingelné, vagy hitel akkor már 2018 óta kellene neki nem? Csak mert itt a bejegyzesbe 2022van
2023. szept. 7. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Használt kocsit is lehet lízingelni.
2023. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én értem, csak ha mar 2018ota nala van az autó, akkor hogy kezdte el lizingelni 2022be?
2023. szept. 7. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!