Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennél a típusnál van már...

Scream85 kérdése:

Ennél a típusnál van már "felvillanó jelzés", ha az üzemanyag mutató pirosba ér? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Van még a családban egy '98. 09. havi gyártású Opel Astra F.

Az üzemanyagszint-jelző környékén nem látunk semmilyen kis "lámpát", ami felvillanhatna ha a pirosba ér a mutató.

Esetleg maga a kútfej-ikon világít ilyenkor a mutató mellett?

Vagy ebben a kocsiban még nincs ilyesfajta jelzés?


Tudom, akár ki is próbálhatnánk,mi lesz ha már a pirosba ér a mutató....De inkább megkérdezem itt, hátha van valaki akinek van/volt ilyen típusú autója, vagy esetleg bárki aki tudja rá a választ? :)


2023. szept. 11. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ráadod a gyújtást minden lámpának fel kell villannia pár másodpercre. Így le tudod csekkolni.
2023. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól latom a videón,akkor a műszerénél kell,hogy világítson a kút ikon

[link]

2023. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem az F asztrában nincs ilyen figyelmeztető jelző


E kadettom volt, abban nem volt:)

2023. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hovarju ***** válasza:

Biztos van benne valamilyen jelzés. Az én autóm 94-es gyártású és abban is van. (Igaz nem Opel, hanem Toyota)


A mellékelt videó alapján én is azt mondanám, hogy a kút ikon fog világítani, ha kevés az üzemanyag.

2023. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!