Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó gép a yamaha...

Szerintetek jó gép a yamaha raptor 700?

Figyelt kérdés

és szerintetek tudnák vele menni?

12éves vagyok és simsonnal tudok menni


2010. okt. 17. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te még babázzál otthon.
2010. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha értelmes választ nem tucc irni akkor miért irsz?
2010. okt. 17. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
mi az a tucc? új keksz márka?
2010. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nem apád valaga miközben vibrátorozod

igen nagyon jó gép az összes yamaha, de meg is kérik az árát

2010. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hali!

A pasim 24 éves, nemrég vett egy 660-as Raptort. Korábban is volt quadja, 450-es. Igazából azt sem nőtte még ki, de kíváncsi volt a nagyobb erejére. Hát, 5. sebességben még nem sokat ment, elmondása szerint ha beindul a vas, nagyon brutális!!! A 700-as meg még komolyabb lehet.


Ahogy mondtam, ő 24 éves, sok kilométerrel a háta mögött,és még így is tart a 660-as végétől. Akkor te 12 évesen, Simsonos próbálkozásokkal mit is akarsz? Atért, mert 4 kereke van a quadnak, még nem jelenti azt, hogy tuti biztonságos! Én láttam már eséseket, sérüléseket, nem játék. Kezdetnek a korodnak megfelelően egy 100-150 cm3-is járgány pont elég lenne, a 700-as áráról nem is beszélve :P XD Ugyan honnan lenne neked annyi? Ha apuci megveszi, akkor meg ne csodálkozzon ha az intenzíven fogsz kikötni!!! :(

Youtube-on nézz videókat, vannak komolyak és amatórbakik is!

2010. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!