Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E90 328i 2007 hidegindítás...

BMW E90 328i 2007 hidegindításkor ha nem adok egy minimális gázfröccsöt akkor lefullad a motor, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Első indításkor reggel ha beindítom és nem adok gázfröccsöt akkor leesik az alapjárat és leáll a motor, ha adok egy kis gázt neki akkor nincs ilyen probléma, illetve utána is ha már jár és leállítom, újraindítom akkor sincs már semmi gond. Menet közben meg pirosnál se érezhető semmi, se alapjárat ingadozás, konkrétan semmi..


Autószerelő akihez elvittem ezzel azt mondta, hogy szerinte a benzin pumpa amit cseréltek 2 éve az okozhatja mert nem olyat tettek bele mint amit kellett volna és kisebb nyomást ad mikor megmérte, valami ilyesmit mondott.. nem emlékszem pontosan sajnos.


2023. szept. 13. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Bármi, vagy akármi. De az biztos.


Normális szerelőhöz kell vinni, aki nem csak találomra bök valamit, hanem tudja is mit csinál és normálisan meg tudja keresni a hibát.

2023. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bosco_B_A válasza:

Szia!

Megtaláltad a hibajelenség forrását? Ugyanis nálam is pont ez van.

2023. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem még, most nem volt időm leadni az autót, illetve szerelő is azt mondta, hogy nem akar találomra cserélgetni alkatrészeket, szóval használjam így egyelőre.. mert se hibakód, se más tünet ezen kívül.


Vagy a benzinpumpa vagy az excenter tengely érzékelőre gyanakszok.

2023. szept. 22. 17:32
 4/4 Bosco_B_A válasza:
Nekem E34 20i van ugyan ezzel a hibával. Gyári benzinpumpa van benne ami hibátlanul teszi a dolgát. Viszont ma egy kicsit feljebb állítottam az alapjáratomat és megszűnt a hiba. Próbáld meg hátha neked is beválik😀
2023. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!