Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A5 2.0TDI-Alfa Romeo...

KBM1234 kérdése:

Audi A5 2.0TDI-Alfa Romeo Giulia 2.2d-Peugeot 508 1.5hdi/2.0hdi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Autóvásárlás előtt állok.Max 6,5 millióig vennék.Ez a 3 autó van szem előtt.Kérdés hogy melyik lenne a legjobb választás(itt a megbízhatóságra lennék kiváncsi ezekkel a motorokkal) Fontos nekem hogy ne egy semmilyen kinézetű autó legyen ami kitűnik a tömegből és emellett azért a mostani szívó benzines 140 lóerős hyundaiomnál erősebb legyen azért szűkítettem le erre a 3 autóra a kereséseket.

Melyiket miért választanátok?



2023. szept. 14. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
biztosan van olyan aki mind a hármat próbálta , nekem volt a4 soha többé , volt 156 soha többé , van v6 406 nem egy jó autó de szép és lassan ot-nak is jó lesz . jelenleg egy 10 éves ronda accord boldog tulajdonosa vagyok
2023. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezek évjáratban jóval öregebbek. Itt az A5 ami a legöregebb,ott 2014 utánikat néztem.A peugeot pedig a legújabb generációból lenne 2019től
2023. szept. 14. 15:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az alfát venném
2023. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Koaxk Ábel ***** válasza:

A VW 2.0 CRTDI motorjai nagyon megbízhatóak, így én valószínűleg az Audit venném.


Guilia egy nagyon igényes autó kívül-belül egyik kollégám egy ilyet hajt, igaz 2.0T benzin motorral, ő nagy alfa fan, igényességre, anyaghasználatra nem marad el a német prémium triótól az biztos, hogy megbízhatóságra milyen fogalmam sincs. Én nem szimpatizálok annyira a márkával, de ez ne befolyásoljon.


Peugeot-t viszont biztos nem vennék, ha ebből a 3-ból kéne választani.

2023. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ábel,a peugeotot kitudnád fejteni hogy miért nem vennéd? Nálam azért került szóba mivel akkor az év autója döntősei között volt,meg a külseje másabb mint a többi márkának és a beltér pedig a modernsége megfogott.
2023. szept. 14. 17:55
 6/13 Koaxk Ábel ***** válasza:

A Peugeot egy jó ideje, nem gyárt ronda autót, már anno a 206-os is egy olyan formaterv volt ami a mai napig talán az egyik legszebb kisautó.


Beltérben és kényelemben is, ugyan nem veszik fel a versenyt a prémium márkákkal, de nagyon sokat tudnak adni megfelelő felszereltség mellett komfort szinten.


A Peugeot dízel motorjai sem tartoznak a rossz motorok közé.


Tudom ez csupa dícséret, de ezeket leszámítva a Peugeot egy betegágy, tuti, hogy szívni fogsz vele, csip-csup hibáktól a nagyobbakig.

A családban is volt, bár ennél régebbi modell, de havi szervízbe járós kocsi volt, ismerősi körben is én még nem hallottam olyat, hogy atombiztos Peugeot technika.


Mondok pl egy olyan példát is, hogy a BMW tulajdonában lévő Mini márkánál összeállt a Peugeot-val egy fejelsztésnél és legendásan a legrosszabb Prince motort hozta össze a két cég.


Egyszerűen a franciák és az autógyártás nem egy szerencsés kombó, ennél rosszabbat max angol autóra tudnék mondani, de hál istennek azon autógyártók nagyrésze már becsődölt.


Az olasz autókkal sem vagyok annyira kibékülve, főleg mióta a Stellantis védjegye alatt a francia és olasz autógyártók nagyjából egyesültek...


De inkább akkor is egy Alfa ha nagyon muszáj, annak van egy stílusa.

2023. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Koaxk Ábel ***** válasza:
Egyébként ha meg a megbízhatóság a fontos nézz körül a Japán (Honda, Mazda) és a Koreai (Hyundai, Kia) kocsik között, én ugyan egyiket se venném, de nem azért mert rosszak, sőt nagyon jók, csak nem az én világom!
2023. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Jelenleg egy hyundai coupem van,tudom mennyire megbizhato. Csak fiatalítani akarok és újakból nem találtam olyan formatervet ami kitűnne a tömegből vagy akár megfogna. Egy kia stinger után azért megfordulok de az meg árban más kávéház
2023. szept. 14. 18:28
 9/13 Koaxk Ábel ***** válasza:
36%
Mivel írtad, hogy most egy Hyundai Coupe-d van, egy kifejezetten szórakoztató játékos autó a Toyota GT86, bár az nem dízel, de jó formaterv, és jó kis kocsi!
2023. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy biztos ha gond lesz bármelyikkel akkor el fogják kérni az árát.


Kérdésre válaszolva az alfát venném.

2023. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!