Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategórián kívül többi...

B kategórián kívül többi jogsinál pl. nagymotor, kismotor, busz stb. is van korrupció vizsgán?

Figyelt kérdés

2023. szept. 17. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

B kategórián sincs.


Pontosabban: nyilván van, de a szám annyira elenyésző, hogy tulajdonképpen nullának tekinthető. Az a sok f*szság amit olvasol, az csak pontosan az: f*szság. Hisztis önkritika-hiányos 18 évesek megbuktak a vizsgán és terjesztik a kreténséget, hogy ők nyilván nem vétettek hibát, mert ők hibátlanok, hanem azért buktak meg, mert a vizsgabiztos egy g*ci aki bosszút állt amiért nem adtak neki kenőpénzt.


Felejtsd el, hülyeség.

2023. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma már ez nem jellemző. 20+ éve még komplett bűnszervezetek épültek ki erre a célra. Jó pár embert ismertem, akik háromszor utaztak Pestre, és már meg is volt a jogsi. Minden hivatalosan bekerült a nyilvántartásba, csak épp tanfolyamra nem kellett járni, nem kellett vizsgázni se elméletből, se vezetésből, csak plusz 100 ezret le kellett tenni.

Persze egyedileg is meglehetett vesztegetni sok vizsgabiztost, de ma már nemigen kockáztatják meg.

2023. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam már B-n sem volt Szolnokon 12 éve. Pesten tudok olyat, ki 4 éve még fizetett, de ott inkább az apja erőltette, mert úgy volt vele, neki is így lett jogsija, a gyereknek is így lesz.

A kategóriát tavaly csináltam, a vizsgabiztosokat elnézve meg ahogy viselkedtek, szerintem nem úsztam volna meg következmények nélkül, ha bepróbálkozok vele. Oktatóm sem lett volna partner benne, ő vizsgázni sem engedett, amíg nem tudta jó szívvel azt mondani, hogy tudom kezelni a motort és a forgalmat.

2023. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás, hogy nincs.2021-ben lett jogsim, gimis osztálytársaim csodálkozva néztek rám, amikor mondtam, hogy nem adtam borítékot.
2023. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!